Ходунки

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити ходунки для дітей за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Момент, коли дитина робить перші кроки, завжди радісний і пам'ятний. Допомогти дитині зробити ходьбу більш простим і захоплюючим процесом допоможуть ходунки дитячі. У магазині «Чудо-Острів» можна купити дитячі ходунки різних моделей.

Характеристики дитячих ходунків

Призначені для діток від півроку до 9 місяців, до року і до півтора років. Починати користуватися пристосуванням можна, якщо дитина вже навчився впевнено сидіти, вміє повзати. Ходунки універсальні, тобто можна купувати їх дітям обох статей - дівчаткам і хлопчикам. У моделей є конструктивні особливості, вони відрізняються дизайном, забарвленням, додатковими аксесуарами.

Ходунки для дітей допомагають дітям, які ще невпевнено ходять, вільно переміщатися по будинку, в цей час мама або наглядає за дитиною людина отримує можливість займатися чимось іншим, а не постійно стежити за малюком. Діти, використовуючи ходунки, можуть вивчати навколишній світ і розширювати кругозір. На ходунках встановлені іграшки, є звукові ефекти і музика. Це дає малюкам враження, приносить задоволення, допомагають розвиватися інтелектуально і емоційно.

Дитячі ходунки формують дитини і фізично, розвивають і зміцнюють м'язи, вчать тримати рівновагу, розвивають координацію рухів. Пристосування дозволяє не турбуватися про те, що дитина торкнеться небезпечних предметів, адже ширина основи і сидіння більше довжини рук малюка.

Як вибрати дитячі ходунки

Потрібно вибирати модель, ґрунтуючись на вазі і зростанні дитини, щоб пересування було комфортним. Підстава пристосування повинно бути надійним і міцним, з ним конструкція перевертатися не буде. Дитячі ходунки каталка повинні регулюватися по висоті, функція продовжить термін служби і, найголовніше, зробить ходунки зручними для дитини. Сидіння повинно бути таким, щоб дитина з комфортом містився в ньому, спинка добре підтримувала дитину ззаду. Обов'язкова умова - на ходунках повинні бути здатні фіксувати ремені, за допомогою яких можна надійно контролювати переміщення дитини.

Ходунки дитячі купити необхідно тим батькам, які не можуть постійно перебувати поруч з дитиною і хочуть дати йому можливість правильно розвиватися вже з самого раннього віку.