Дитячі ігрові центри

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 0853A-NL Ігровий центр WinFun 3в1 (0853A-NL)
  829 грн
 2. Артикул: 0852-NL Ігровий центр WinFun Океан (0852-NL)
  Немає в наявності
  649 грн

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячі ігрові центри за низькою ціною – магазин «Чудо-Острів»

Дитячі розважальні комплекси спеціально створені для того, щоб дитина з раннього віку отримувала найрізноманітнішу інформацію. Ігрові центри для дітей призначені для знайомства дитини зі світом в ігровій формі, навчитися правильно сприймати її та мислити логічно.

Призначення дитячих центрів

Ігровий комплекс для дітей у квартиру може розважити дитину, відволікти та навчити корисному. У ньому є яскраві та яскраві фігурки, дитина може їх чіпати, рухати, змінювати розташування. Ігрові центри прискорюють розвиток, навчають логічного мислення. Дитячі ігрові центри допомагають визначити здібності та схильності дитини, виявити її таланти та переваги.

Ігровий центр для малюків можна встановлювати в ігрових кімнатах, дитячих садках. Дитячі ігрові комплекси невеликого розміру мобільні, їх можна переносити, брати з собою, на відпочинок, щоб дитина могла грати з ними, коли захоче.

Користь дитячих центрів для дітей

Ігровий центр для дітей розвиває дитину фізично та психічно. Позитивно впливає розвиток м'язів, змушує самостійно думати, мислити логічно. Ігровий комплекс для дітей на вулицю може навчити дитину правильно визначати:

 • кольору;
 • фігури;
 • назви тварин, предметів.

Надувні будиночки розвивають у ранньому віці зір, координацію руху, стимулює фантазування, логічне мислення, уважність. Всі частини центрів виготовлені з безпечного для дітей пластику, який не викликає алергію.

Ігрові центри у будь-якого малюка викличуть інтерес, але вибираючи модель, потрібно враховувати вік дитини, її схильність, захоплення. Потрібно дізнатися, якого розміру комплекс буде у зібраному вигляді, щоб він вмістився у задане місце.

Завдяки великому асортименту магазину вибрати під ці критерії модель не складно як для хлопчика, так і для дівчинки. Форма центру може бути різною: у формі кулі, трапеції, багатокутника, куба, машинки, кермової панелі і т. д. Для хлопчиків від 3 років можна придбати ігровий центр у вигляді космічної станції з космонавтом, що працює на батарейках. Кольори деталей яскраві, вони привертатимуть увагу малюка і утримуватимуть його.