Фігурки Черепашки Ніндзя (TMNT)

53 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 81334 Фігурка TMNT Movie star 1992 Рафаель (81334)
    383 грн
  2. Артикул: 81335 Фігурка TMNT Movie star 1992 Сплінтер (81335)
    383 грн

53 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Фігурки Черепашки Ніндзя за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Фігурки черепашки ніндзя - іграшки, створені за мотивами однойменної франшизи. Головні герої названі на честь знаменитих творців: Рафаеля, Донателло, Леонардо і Мікеланджело. Під керівництвом свого вчителя Сплінтера, вони борються зі злочинцями під проводом підступного Шредера. Купити фігурки черепашки ніндзя в будь-якої версії можна в магазині дитячих товарів «Чудо-острів».

Характеристики іграшок черепашки ніндзя

Іграшки розрізняються габаритами і комплектацією. Залежно від тематики, вироби можуть бути колекційними, з набором додаткових аксесуарів. Є тематичні набори, що включають транспортні засоби, також продаються набори-спорядження, що включають екіпіровку для рольових ігор - маски і зброю з пластика і текстилю. Спорядження можна купити дитині, яка хоче бути схожим на улюбленого персонажа.

Кому підійдуть іграшки - хлопчикам від 4 до 9 років, в залежності від віку дитини та її переваг в магазині легко підібрати ігрову фігурку або придбати іграшкове спорядження. Кожен герой відмінно пропрацьований і добре впізнаваний. Вся продукція має сертифікати відповідно до стандартів безпеки і якості.

Як вибрати іграшку черепашки ніндзя

Перш ніж купити набір фігурок черепашок ніндзя, потрібно проаналізувати, що саме подобається дитині і що буде для нього корисним. Вона повинна бути комфортною в використанні, відповідати розвитку дитини та її зростання, щоб він міг зручно з нею грати.

Черепашки ніндзя можуть рухати кінцівками, можуть виконувати досить кількість різних дій. Рух розширює можливості іграшки, дозволяє дитині довше грати з нею. Іграшкові герої виконані максимально реалістично, достовірно зображують героїв популярного мультфільму. Є моделі зі звуковими ефектами, працюють вони від батарейок.

Купити іграшки, що зображують черепашок ніндзя, якими захоплені фанати знаменитого мультфільму, або їх спорядження, яке допоможе дитині відчути себе супергероєм - значить зробити відмінний подарунок своїй дитині на день народження або по якомусь іншому значного приводу. Інтернет-магазин «Чудо-Острів» пропонує зробити замовлення вподобаної моделі в онлайн-магазині або зателефонувавши по телефону.