Леонардо Черепашка Ніндзя

4 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

4 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити Черепашка Леонардо за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Черепашка Леонардо - головний персонаж усім відомої четвірки з знаменитого мультфільму. З фігуркою від TNMT Леонардо черепашки шанувальники мультфільму можуть розігрувати побачені на екрані сюжети або придумувати нові, на догоду своїй фантазії. До Леонардо можна додати і інших героїв, вийде чудова колекція фігурок. Леонардо черепашка може бути класичного виду або відноситься до серії «Еволюція». Те й інше має сподобатися хлопчикам від 4 років. Крім Леонардо черепашки ніндзя, в «Чудо-Острові» можна замовити для дитини набір спорядження, в якому можна знайти маску і зброю свого улюбленого героя.

Характеристики черепашки Леонардо

Кожна фігурка черепашки ніндзя Леонардо здатна здивувати дитини, вразити незвичайної одягом, звуковими ефектами. У різних серіях від виробника Леонардо відрізняється від інших варіантів вміннями і розміром. Різноманітність моделей не залишить байдужим дитини, він може збирати нових і нових Леонардо або доповнити одним з них колекція з інших черепашок.

Виготовлені класичні фігурки висотою 27 см з нетоксичного пластика, дитина може без побоювань тримати іграшку в руках. Вони можуть рухати головою, ногами і руками, основні і додаткові деталі опрацьовані з наміром якнайкраще відобразити зовнішній вигляд героїв мультфільму. Транспорт і зброю черепашки також зроблені якісно, ​​не ламаються в руках рухається фігурки. Фігурки упаковані у фірмові барвисті упаковки, в яких їх можна зберігати в перервах між іграми. Колірна гамма упаковки, фігурок і зброї відповідає колірному оформленню мультгероя, що робить його пізнаваним для дітей. Спорядження черепашки від фірми TNMT - блакитну маску, бойову зірку і катану - можна купити дитині для тренувань здібностей, які має його улюблений герой.

Для чого потрібно купувати черепашку Леонардо

Черепашка і її спорядження допомагають дитині зануритися в світ супергероїв, уявити себе на їхньому місці. Спорядження часто купують дітям, які люблять проводити в активних іграх багато часу, люблять фантазувати і що-небудь вигадувати.

Вибрати із запропонованого в каталозі товару іграшку або спорядження Леонардо можна на сайті, оформити швидко заявку можна в формі онлайн. Або зателефонувати.