Рафаель Черепашка Ніндзя

4 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

4 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити Черепашка Рафаель за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Черепашка Рафаель - один з героїв знаменитого мультфільму, який і зараз не втрачає своєї популярності. Серед іграшок Рафаель черепашка займає чільне місце. Виробник фігурок - китайська компанія TNMT випускає фігурки і набори спорядження цього персонажа. Купити черепашку можна в «Чудо-Острові» за низькою ціною.

Характеристики черепашки Рафаеля

Серія іграшкових черепашок складається з фігурок, які відрізняються комплектацією, функціями і розміром. Модель Рафаель черепашки опрацьована детально, деталі фарбують в колір персонажа, тому він максимально виявляється схожий на прототип з мультфільму.

Фігурки Рафаель черепашки ніндзя мають, як і герой, червону пов'язку, у них може рухатися голова і кінцівки, тому вони під час гри можуть займати бажану позу. Черепашки ніндзя Рафаель можуть бути предметом гри, а також з них можна збирати іграшкові колекції. Всі частини іграшок безпечні, виготовлені з екологічного пластику. Деталі міцно утримуються на місці, не втрачаються, якщо дитина буде активно грати з фігурками. Фігурки упаковані в зручній форми і барвисті упаковки. Під прозорими пластиковими вставками видно фігурки.

Набори зі спорядженням включають в себе бандану і зброю, деталі виготовлені з пластику та текстилю. Вага спорядження зовсім невеликий - всього трохи більше 400 м Купувати спорядження черепашки Рафаель можна хлопчикам 4-9 років.

Кому купувати фігурки черепашки Рафаель

Фігурки черепашок купують для дошкільнят 3-5 років. У цьому віці вони захоплюють дітей, грати з ними не складно, але цікаво. Фігурки черепашки ніндзя аватарки Рафаель можуть виробляти звукові ефекти. Вони можуть стати відмінним подарунком для маленьких дітей.

Комплект може включати мотоцикл або квадроцикл, захисні пристосування. В екіпіровці черепашка буде мати більше можливостей, зможе легко впоратися з бандою злочинців. Іграшка черепашка сподобається в основному активним дітям, допоможе сформуватися навичкам рольової гри, буде розвивати творчу уяву.

Купити фігурку або спорядження черепашки Рафаеля можна на сайті, замовивши її в онлайн-формі або зателефонувати. Доставляється товар по всіх областях України.