Іграшкові динозаври

84 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: RS6187 Динозавр Dinosaur Planet рухомі деталі (RS6187)
  Спеціальна ціна 559 грн Звичайна ціна 747 грн
 2. Артикул: RS61-103 Динозавр Dinosaur Planet (RS61-103)
  713 грн

84 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити іграшкових динозаврів за низькою ціною - магазин іграшок «Чудо Остров»

До існування людини світ виглядав зовсім по-іншому. Найбільш захоплюючими для нас залишаються знахідки, що дійшли до нас з мезозойської ери, а саме останки динозаврів. Зараз побачити мініатюрну модель динозавра не складає труднощів. Виробники багатьох брендів подбали, щоб реалістичні іграшки плазунів змогли потрапити в руки їх найбільших фанатів.

Іграшки динозаври повідають малюкам про те, як виглядали ці неймовірні доісторичні істоти. Щоб захопити дитину на вивчення історії та розширити картину сприйняття можна купити динозавра і продемонструвати їх вигляд на власні очі. Починаючи з питань відмінностей одного виду від іншого, підуть питання про території проживання і раціоні харчування. Таким чином, кругозір дитини буде помітно розширюватися, а процес пізнання буде відбуватися природним чином.

В інтернет-магазині Чудо Острів можна купити іграшки динозавр як в наборах, так і підібрати модель з інтерактивними функціями. А для самих маленьких м'яка іграшка динозавр стане відмінним початком його великої колекції.

Величезне видове різноманіття доісторичних рептилій робить іграшку динозавра чудовим засобом реалізації фантазій. Великою популярністю у колекціонерів користується гумовий динозавр. Крім детального зовнішнього вигляду у нього є, як правило, звуковий ефект.

Фігурки динозаврів всесвіту Jurassic World

Завдяки знаменитому блокбастеру "Світ юрського періоду" його фанати змогли познайомитися ближче з багатьма видами динозаврів, таких як:

 • Тиранозавр Рекс або Ті-Рекс
 • Індомінус Рекс
 • Стегозавр
 • Тріцератопс
 • Велоцираптор
 • Гігантозавр

Для фанатів динозаврів і археологічних розкопок Zuru Smashers підготували сюрприз, який виглядає як іграшка яйце динозавра. Набір містить безліч сюрпризів всередині, його цікаво вивчати разом з друзями і поповнювати свою колекцію цікавими видами. Всіма улюблена іграшка динозавр рекс також може попастися в наборі. Іграшка динозавр в яйці може являти собою цікавий досвід. Маленькі штучні яйця можна ставити в воду і вирощувати свого вихованця всього за 48 годин. У листі колекціонера можна буде дізнатися про цікаві особливості кожного динозавра.

Помічаючи загальну зацікавленість до епохи динозаврів компанія Hasbro створила цілу серію іграшок за мотивами відомих блокбастерів Jurassic World. А через додаток Jurassic World Facts можна буде знайти інформацію про улюблений вид динозавра.

Яскравий дизайн, продуманий до деталей, стійкість до пошкоджень і інтерактивність дозволяють лінійці Hasbro залишатися найпопулярнішою в цій категорії серед дітей і батьків по всьому світу.