Фігурки тварин для дітей

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Фігурки тварин з низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Фігурки тварин - напевно, поряд з ляльками, найпоширеніші іграшки, які є у кожної дитини. Фігурки домашніх тварин подобаються всім дітям, грати з ними люблять діти будь-якого віку. Фігурки звірів не відмовляться мати ні хлопчики, ні дівчинки. Купити набори тварин для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку можна на сайті магазину «Чудо-Острів».

Характеристики іграшок фігурки тварин

Фігурки тварин для дітей відрізняються різноманітністю, в продажу представлені як звичні всім домашні тварини, так і представники дикого світу різних континентів, а також фігурки динозаврів, якими захоплені діти не менше, ніж тваринами сучасного світу, адже дітям подобається все таємниче. Дитина буде із задоволенням грати з такою фігуркою, в процесі гри йому можна розповідати про ці давно зниклих тварин.

Набір тварин містить фігурки, розмір яких підібраний так, щоб вони могли зручно лежати в руці у дитини. Моделі фігурок виконані так, щоб бути схожими на справжніх тварин, з їх характерними особливостями, і пофарбовані так, як тварини пофарбовані в природі.

Навіщо потрібно купувати фігурки тварин

Перш за все, тварини-фігурки дають уявлення про те, як виглядають тварини різних видів, як вони влаштовані, про їх звички. Набір фігурок тварин знайомить дитину з тим, як потрібно поводитися з тваринами, не ображати їх і захищати.

Набір тварин для дітей - ферма включає фігурки сільськогосподарських тварин і фермерів, які доглядають за ними. Такий набір допоможе дитині навчитися доглядати за домашніми тваринами, можливо, навіть вибрати в майбутньому професію. Набір звірів для дітей - це різні види диких тварин, які сподобаються дітям, які цікавляться природою в усьому її розмаїтті.

Купити фігурки тварин для дітей потрібно для ознайомлення свою дитину з назвами тварин і їх особливостями. Іграшки розширять кругозір дитини, розвиватимуть його всебічно. Купити фігурки тварин можна в упаковках з кількома різними видами, або окремо фігурку, що представляє одне яке-небудь тварина. Кожна покупка буде для дитини бажаним подарунком. Замовлення можна оформити на сайті. Зателефонуйте, щоб оформити замовлення у оператора або замовте товар в онлайн-формі.