Ігрові набори

281 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: D3109-11 Набір військового Special Force (D3109-11)
    322 грн
  2. Артикул: D1507 Набір лікаря Doctor set (D1507)
    655 грн
  3. Артикул: 526A-2 Ігровий набір лікаря Doctor Set (526A-2)
    417 грн

281 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити ігрові набори для дітей з низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Ігрові набори для дівчаток допомагають знайти і розвинути у дітей художні навички та здібності. Вони створюють хороший смак, розвивають дрібну моторику, координують рухи, підстьобують фантазію, розвивають просторове мислення. Набори для творчості для дівчаток вчить концентрувати увагу, і розраховувати діяльність. Ігровий набір для дівчаток розвиває посидючість, покращує успішність, якщо дитина школяр.

Навіщо потрібно купувати ігрові набори для дівчаток

Творчі набори допомагають створювати оригінальні композиції, дарують дитині незабутню радість творчості. Дитина із задоволенням прикрасить свою кімнату або може стати подарунком для друзів і родичів.

Набір доктора навчить дитину поводитися з хворою людиною, дає початкові знання про роботу лікаря. Набір доктора для дітей може дати уявлення про професії, які можуть в майбутньому стати для нього справою життя. Набір доктора у валізі містить іграшкові медичні інструменти. Є варіант для любителів тварин - набір ветеринара. Дитячий набір доктора дозволить дівчинці грати в медсестру або лікаря, набір лікаря дитячий також можна купити і для хлопчика.

Дитячий набір для прибирання також необхідний для дівчаток різного віку, як зовсім маленьким, так і більш старшого віку. Набір для прибирання включає предмети побуту, граючи з якими дівчина познайомиться з тим, як правильно володіти ними. Ігровий набір для прибирання виготовлений з м'яких, безпечних матеріалів, які можна мити і прати.

Набір посуду для дітей - ще один необхідний компонент для розвитку дівчинки. Вона повинна з раннього віку привчатися до виконання домашньої роботи, в яку неодмінно входить приготування їжі.

Інший асортимент ігрових наборів для дітей

Крім наборів для творчості дівчатам 11 років, наборів доктора і для прибирання, в магазині можна придбати набори іграшкових будівельних інструментів, набір військового і поліцейського, набір зброї. Звичайно, такі набори припадуть до смаку більше хлопчикам. Всі набори призначені для дітей різного віку, складені з урахуванням їх можливостей в даному віці.