Набір лікаря

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 231 Набір лікаря ветеринара Puppy з собачкою (231)
    Немає в наявності
    449 грн

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити набори доктора за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Дошкільний вік - це найцікавіше час в житті дитини. Приблизно з трьох років у дитини з'являється інтерес до людських взаємин і осмислювати їх через ігри. Відмінний спосіб розвитку дітей і пізнання світу - це покупка дитячий набір доктора. За допомогою таких наборів можна грати сюжетно-рольові ігри.

Яка користь від набору доктора для дітей?

Дитячий набір лікаря дозволить дитині спробувати себе в ролі лікаря. Крім цього, є маса позитивних моментів, на які слід звернути увагу:

  • Гармонійне психічний розвиток. Набір лікаря розвиває пам'ять. Це стає можливо за рахунок того, що кожна задумка має свою організацію і правила, а їх треба постійно тримати в голові. Якщо гра командна, потрібно пам'ятати про ролях інших, про їх переваги, про те, що вони можуть зробити, а що ні.
  • Розширення емоційного фону. Кожен малюк до гри підходить серйозно, тому якщо грає з набором доктора дитячий, то повністю проживає образ, а значить співпереживає, піклується, щиро цікавиться здоров'ям пацієнта.
  • Позбавлення від страху. Багато дітлахів бояться лікарів і білих халатів, які асоціюються у них з хворобливими процедурами. В ході гри малюк стає тим, кого боїться - це ефективний спосіб звільнення від страху.

Ігровий набір доктор як вивченні майбутньої професії

Набір лікаря дитячий дає можливість проявити увагу і турботу про улюблених ляльок, домашніх тварин, друзів і батьків. В упаковці є аксесуари, за допомогою яких дитина відтворює придуману ігрову реальність і представляє себе ескулапом. Набір доктора у валізі дозволяє контролювати здоров'я пацієнта плюшевого ведмедика, перевірити температуру у Барбі, прослухати стетоскопом рідних малюка. Діти спостерігають за діями батьків і відтворюють сцени зі свого життя. Тематичні комплекти для дитячих ігор - це відмінна можливість підтримати інтерес дитини до медицини і позбавити його від страхів перед медиками в лікарні. Часто в комплект входять додаткові пристосування у вигляді візків-столиків або каталок, на яких діти розкладають всі інструменти і переміщують їх по кімнаті, практично як в реальному лікарні.