Набір поліцейського

29 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: S005B Набір поліцейського S W A T equipment (S005B)
  699 грн
 2. Артикул: JL666-2 Дитячий набір Simulation Military з іграшковою зброєю (JL666-2)
  Спеціальна ціна 559 грн Звичайна ціна 699 грн
 3. Артикул: 324/0 Набір поліцейського Gonher наручники і значок поліції (324/0)
  Спеціальна ціна 390 грн Звичайна ціна 419 грн
 4. Артикул: P015A Набір поліцейського Police Force (P015A)
  Спеціальна ціна 999 грн Звичайна ціна 1 229 грн
 5. Артикул: 666-01Q Дорожній знак Traffic sign STOP (666-01Q)
  258 грн

29 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити поліцейські набори для дітей з низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Поліцейські набори - призначені для хлопчиків, які люблять фільми, мультфільми та ігри за участю представників цієї професії. Дитячий набір поліцейського дозволить дитині розігрувати сюжети і ролі, які можуть виникнути в роботі поліцейського.

Характеристика набору поліцейського

Склад поліцейського набору для хлопчика може бути різноманітним, різні елементи будуть привертати увагу дитини довгий час. Всі іграшки в наборі зроблені максимально реалістично, зовнішній вигляд відповідає справжнім моделям. Дизайн іграшок максимально реалістичний, оригінальний і барвистий.

Набір поліцейського може включати:

 • пістолет;
 • ліхтарик;
 • наручники;
 • значок;
 • окуляри;
 • автомат;
 • рацію;
 • захисний шолом;
 • ніж;
 • бінокль і ін.

Іграшкова зброя допомагає дитині відчути себе справжнім захисником. Реалістичне оснащення дозволяє дитині в реалістичній формі познайомитися з основами професії, дізнатися про особливості, про обов'язки поліцейського. В майбутньому це може стати в нагоді при виборі професії.

Кому треба купувати поліцейські набори для дітей

Купити поліцейський набір можна для хлопчиків від 3 років. Подарунок викличе масу позитивних емоцій у будь-якої дитини, приведе його в повний захват. Поліцейський набір для дітей виготовлений з пластику високої якості, кольору деталей підібрані таким чином, щоб нагадувати кольору справжніх моделей.

Набір поліцейського з бронежилетом дає можливість дитині грати в нього самостійно, або запрошувати до гри товаришів. У поліцейських можна грати на вулиці, що переважно або навіть в просторому приміщенні. Набір буде корисний для організації дозвілля дітей, розвитку уяви і фантазії.

Гра в поліцейських розвиває мислення, допомагають дітям розширити своє сприйняття зовнішнього світу, тренує аналітичні здібності, здатність мислити логічно і послідовно. Такі вміння в майбутньому дозволять дитині приймати правильні рішення в складних ситуаціях. Гра в поліцейських - практичний посібник, розвиваюче у дітей уміння і здатності, які можуть стати в нагоді їм в звичайному житті.

Купити поліцейські набори з різним наповненням можна на сайті магазину «Чудо-Острів». Щоб замовити набори необхідно зателефонувати або оформити заявку в формі на сайті.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку