Іграшкові трактора

32 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 30089A Трактор з причепом Big Harvest Farm (30089A)
  509 грн
 2. Артикул: WY901 Трактор Wenyi інерційний (WY901)
  464 грн
 3. Артикул: 30088A Трактор іграшковий Big Harvest Farm (30088A)
  303 грн
 4. Артикул: 30090A Трактор іграшковий Big Harvest Farm (30090A)
  439 грн
 5. Артикул: 1704 Трактор Hulna металевий (1704)
  663 грн
 6. Артикул: 30094A Трактор з причепом Big Harvest Farm (30094A)
  509 грн

32 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячі трактори за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Іграшковий трактор стане хорошим подарунком для тих дітей, яким цікава техніка, як вона влаштована і як працює. У каталозі магазина «Чудо-Острів» є безліч моделей цієї спеціальної техніки, розрахованої на дітей різного віку.

Характеристики іграшкових тракторів

Перш ніж купити дитячий трактор, потрібно звернути увагу на такі параметри як: реалістичність, адже для самих маленьких трактора роблять в «мультяшному» стилі, без відображення вигляду справжньої моделі. Тоді як для дітей старшого віку моделі роблять схожими на справжні, з пропорціями, деталями і забарвленням, характерними для справжньої техніки.

Дитячі трактори, майже не відрізняються від справжніх, призначені для хлопчиків від 3 років. Вони виготовлені відповідно до пропорцій, деталі пофарбовані в різні кольори, які відповідають реальним моделям сільськогосподарської техніки. У них гумові колеса, є додаткова технічні пристосування для виконання «польових робіт». Додаткові причепи роблять гру з дитячими іграшками тракторами більш захоплюючою і цікавою і більш реалістичною.

Трактори іграшкові оснащені світловими і звуковими ефектами, є музика. Працюють від батарейок, у деяких моделей є навіть світяться фари. Іграшковий трактор виготовлений з високоякісного пластику або металу. Кольорове оформлення різний - можна придбати синій трактор, іграшки можуть бути зеленого, жовтого, червоного кольору, в залежності від того, яку модель тракторів вони копіюють. За дизайном і кольорового оформлення в моделях можна дізнатися відомі марки цієї техніки.

Для чого потрібно купувати дитячі іграшки трактора

Купити іграшку трактор можна дітям, які люблять природу, роботу на свіжому повітрі, мріють про професію, пов'язану із сільським господарством. Навіть якщо дитина нічого не знає про те, що робить ця техніка, купити іграшковий трактор можна для того, щоб познайомити його з цією сферою діяльності людини. Грати з тракторами можуть діти приблизно одного віку - дошкільнята в будинку або ж на вулиці.

Купити трактор іграшку можна на сайті магазину, зателефонувавши по телефону або оформивши заявку в формі на сайті. Якщо поки ще не ясно, який купити трактор іграшковий, зателефонуйте і проконсультуйтеся з оператором.