Бластери Nerf Alfa Strike (Нерф Альфа Страйк)

9 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

9 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити бластер Nerf Alfa Strike за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Нерф Альфа Страйк - іграшкова зброя, яка стріляє спеціальними стрілками. Стріляти можна просто так і по мішенях. Nerf Alfa Strike стріляє з пристойною швидкістю, серія являє собою лінійку механічних бластеров, бюджетних за ціною. Вони випускаються в різних варіантах, з різною кількістю стріл і мішеней.

Характеристика бластеров Нерф Альфа Страйк

Фанати іграшок від Хасбро можуть поповнити свою колекцію новими моделями бластеров, новачки мають можливість тренуватися у стрільбі по мішенях. Мішені, які йдуть в наборі, виготовлені у формі половинки пляшки оранжевого кольору. У них потрібно цілитися для потрапляння жовтими стрілками. У бластеров серії Альфа Страйк немає кріплень на прикладі, тактичних планок, подовжувача стовбура, що відрізняє їх від інших лінійок подібного іграшкової зброї від Нерф.

Нерф Альфа Страйк купити можна за невисокою ціною, не дивлячись на це все моделі серії надійні і довговічні. В «Чудо-Острові» можна купити тільки сам бластер або в комплекті з мішенями і стрілками або комплекти з декількох бластеров.

Різні моделі серії відрізняються по функціональності. Деякі стріляють 1 стрілкою, яка знаходиться в стовбурі. Це невелике компактне зброю поставляється в комплекті зі стрілками. Є набори в кількості декількох предметів: кількох бластеров різної форми разом з мішенями або без них. Бластери різної конфігурації дозволяють дитині практикуватися в стрілянині, відточувати майстерність, щоб продемонструвати його у «боях» з іншими дітьми.

Як грати з бластером Нерф

Купити Нерф Альфа Страйк можна для хлопчиків від 8 років. У цьому віці діти люблять такі іграшки і вже добре розбираються в них. Стріляти з бластера просто: слід вставити стрілку в стовбур, потім потягнути ручку, щоб вона закріпилася. Постріл проводиться натисненням на курок. Стріляти можна по мішенях, половинки пляшок можна з'єднувати в одну або не з'єднувати. Працюють бластери на батарейках, виробник гарантує, що іграшки можна буде довго експлуатувати. Моделі виконані в характерних жовто-помаранчевих кольорах, яскраві стрілки і мішені добре видно, їх завжди можна знайти, куди б вони не впали.

Щоб купити бластери від Нерф, зателефонуйте, або залиште заявку про онлайн-формі.