Дитячі автомати

36 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: YT8812 Автомат Yang Kai (YT8812)
  249 грн
 2. Артикул: FJ1055 Автомат STC з м'якими кулями (FJ1055)
  614 грн
 3. Артикул: FJ1058 Автомат STC з м'якими кулями (FJ1058)
  1 047 грн
 4. Артикул: 777-710D Набір зброї Air popper (777-710D)
  671 грн

36 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячі автомати за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Дитячі автомати - іграшки, які копіюють вигляд справжньої вогнепальної зброї. У магазині «Чудо-Острів» можна придбати дитячі автомати, які стріляли водяними кулями, присосками і м'якими кульками. Вони повністю безпечні у використанні, не травматичні і не завдають шкоди дитині.

Характеристики дитячих автоматів

Дитячий автомат на кульці сподобається, звичайно ж, хлопчикам. Він розвиває вправність у поводженні з технічними іграшками, влучність, координацію рухів, кмітливість, швидкість реакції. Гра з іграшкою-автоматом підвищує рівень фізичного розвитку дитини, а також такі якості як бажання бути сильним і сміливим.

Дитячий автомат на акумуляторі виготовлений за формою різних моделей справжньої зброї, може бути виконаний у формі фантастичного зброї - бластера або мати кілька абстрактну форму, яка тільки нагадує за формою автомат.

Іграшкові автомати, які стріляють водяними кульками - безпечне зброю, з яким весело проводити час. Призначаються для гри на відкритій місцевості, для сімейного відпочинку, для гри в теплу пору року поряд з водоймою, басейном і т. Д.

Для посилення реалістичності в іграшці вбудовані світлові ефекти: мерехтіння або спалахи, що виникають при пострілі. Іграшка виготовлена ​​з нетоксичного пластику, в чому можна переконатися, вивчивши сертифікат якості. Пластик легкий, міцний, колір моделей темний з яскравими вставками. Працює іграшка на батарейках або акумуляторі.

Для кого підходять дитячі автомати

Розмір різних моделей відповідає віку дитини. Призначається для хлопчиків 6-13 років. Вибираючи іграшку, потрібно звертати уваги на цей фактор, так як вона повинна відповідати вимоги безпеки. Різні моделі мають різний рівень складності. Для самих маленьких підійдуть прості моделі зі світловими ефектами, дітям 6-7 років можна купувати зброю, що стріляє м'якими кульками, наприклад, дитячий автомат Калашникова. Водяне зброю стане хорошим подарунком для дітей будь-якого віку.

Купити дитячий автомат в магазині «Чудо-Острів» можна, оформивши замовлення в онлайн-формі або замовивши по телефону. Завдяки цікавому зовнішньому вигляду, точному функціоналу іграшковий автомат може стати для дитини улюбленою іграшкою.