Іграшкові пістолети

30 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
 1. Артикул: FJ839 Пістолет STC з м'якими кулями (FJ839)
  134 грн
 2. Артикул: FJ1052 Пістолет STC з м'якими кулями (FJ1052)
  252 грн
 3. Артикул: FJ435 Пістолет STC з м'якими кулями (FJ435)
  348 грн
 4. Артикул: 3073/6 Револьвер Gonher Police 8-зарядний (3073/6)
  382 грн
 5. Артикул: FJ1059 Пістолет STC з м'якими кулями (FJ1059)
  383 грн
 6. Артикул: FJ836 Пістолет STC з м'якими кулями (FJ836)
  389 грн

30 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити Іграшкові пістолети за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Іграшковий пістолет, як і машинки - улюблена іграшка для хлопчиків. Це незамінний атрибут, з яким можна пограти в рухливі ігри. Пістолети для дітей, як автомати, гвинтівки імітують популярне зброю різних марок. Купити іграшковий пістолет на кульці для хлопчиків 4-12 років можна в магазині «Чудо-Острів».

Характеристики іграшкових пістолетів

Дитячий пістолет за формою і зовнішнім виглядом нагадує справжніх пістолетів різних марок. Стріляє м'якими кулями, водяними кулями, кулями-присосками. Пістолет, що стріляє водяними кулями, найбезпечніше зброю, яке без побоювання можна дати навіть маленькій дитині. Зі зброєю можна грати біля води, в теплу пору року.

Купити іграшковий пістолет на м'яких пульку або присосках можна хлопчикам дошкільного віку, у багатьох моделях є вбудовані світлові ефекти, які використовуються для посилення реалістичності, це спалаху, мерехтіння, що утворюються при пострілі. Іграшки виготовлені з нешкідливого пластику, легкого, що не ламається. Колір пістолетів чорний з яскравими червоними, жовтими вставками. Працюють дитячі пістолети на батарейках або на вбудованому акумуляторі.

Купити іграшковий пістолет на кулях можна дитині молодшого і середнього шкільного віку, він досить безпечний, якщо користуватися ним акуратно. Потужний іграшковий пістолет можна купити дитині постарше.

Для чого потрібно купувати іграшковий пістолет

Купити дитячий пістолет можна для хлопчиків різного віку. Гра з ним розвиває вправність, влучність, швидкість реакції, допомагає регулювати координацію рухів, покращує фізичну підготовку і вчить дитину бути відповідальним і сильним.

Головний критерій при виборі іграшки - вік дитини і розмір і можливості пістолета, і його відповідність вимогам безпеки. Іграшка повинна бути зручною, не важкою і не громіздкою.

У різних моделей пістолетів різний рівень складності. Маленькі діти будуть задоволені нескладними іграшками зі світловим ефектом, водяними пістолетами, дітям старшого віку можна грати з пістолетами з кульками. Будь-яка модель може стати хорошим подарунком на день народження або на свято.

Оформити замовлення на іграшковий пістолет в магазині «Чудо-Острів» можна, якщо подзвонити по телефону. На сайті можна оформити замовлення в онлайн-формі.