Іграшки антистрес

58 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
 1. Артикул: ДТ-СО-16-24 Слайм Danko Toys Crazy Slime в асорт. (ДТ-СО-16-24)
  16,50 грн
 2. Артикул: MS 2454-2 Слайм Slime в асортименті (MS 2454-2)
  17 грн
 3. Артикул: ДТ-СО-16-18 Слайм Danko Toys Crazy Slime Fluoric в асорт. (ДТ-СО-16-18)
  32 грн
 4. Артикул: ДТ-СО-16-49 Слайм Danko Toys Princess Pony Slime (ДТ-СО-16-49)
  35 грн
 5. Артикул: ДТ-СО-16-34 Слайм Danko Toys Mega Stretch Slime (ДТ-СО-16-34)
  50 грн
 6. Артикул: E8790 Слайм Play-Doh в асортименті (E8790)
  55 грн
 7. Артикул: ДТ-СО-16-16 Слайм Danko Toys Bubble Slime в асорт. (ДТ-СО-16-16)
  63 грн

58 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити антистресові іграшки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Антистресові іграшки призначені для зняття стресу, емоційної напруги, занепокоєння, хвилювання, позбавлення від дратівливості, агресії, повернення душевного спокою. Купити іграшку антистрес можна для дітей різного віку в магазині «Чудо-Острів».

Характеристики антистрес іграшок

Іграшки антистрес для дітей бувають різних розмірів і форм, виготовлені вони з різних матеріалів, вони не викликають алергічних реакцій. Виготовляють їх за спеціальними технологіями, тому прекрасно зберігають форму. Безпечні за всіма вимогами, їх можна давати навіть маленьким дітям, коли вони вередують. Кольори іграшки антистрес позитивні і приємні, не дратують око, позитивно впливають на психіку. Розслаблюють і покращують настрій, відновлюють душевну рівновагу. Відчуття і почуття, які викликає така іграшка, формують і вдосконалюють дитячу емоційність і інтелект.

Антистрес іграшка для рук впливає аналогічно, але через тактильні відчуття. Такі іграшки м'які, приємні. Крім стабілізації і поліпшення настрою, вони розвивають моторику рук, розвиває чутливість долонь і пальців, яка необхідна дітям в ранньому віці. М'яка іграшка антистрес сприяє поліпшенню сну, її можна використовувати в якості подушки. Відмінно покращує загальне самопочуття дитини.

Популярні іграшки антистрес для дітей

Слайм - іграшка антистрес для дітей у вигляді желеподібних кульок, які можуть приймати різноманітну форму. Еластичні, легко гнуться і розтягуються в різні боки.

Схожі на слайм Лизун прилипають до поверхонь, але слідів, плям і різних пошкоджень. Деякі іграшки здатні міняти колір, світяться в темряві, приємно пахнуть. Їх роблять твердими і рідкими, крихкими і пластичними. Іграшка здатна стрибати і розтікатися в калюжу. До складу слайм і Лізунов входять полімери з полісахариду.

Іграшку антистрес купити також можна у вигляді м'якої іграшки у формі звірятка, вони також виготовляються з полімеру з м'якою структурою. Барвисті фігурки приємно знімати і можна розтягувати, вони легко повертаються в початковий вигляд. З ними допустимо навіть купатися і безтурботно грати, вигадуючи різні ігрові ситуації.