Іграшки антистрес

88 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 33451 Лізун Slimy Super Fluffy в асорт. (33451)
  49 грн
 2. Артикул: 122160 Іграшка-антистрес GooJitZu Бетмен та Джокер (122160)
  Спеціальна ціна 975 грн Звичайна ціна 1 299 грн
 3. Артикул: 122156 Іграшка-антистрес GooJitZu Флеш (122156)
  659 грн
 4. Артикул: E9072 Слайм Play-Doh в асортименті (E9072)
  199 грн
 5. Артикул: ДТ-СО-16-32 Слайм Danko Toys Mega Stretch Slime 2 банки (ДТ-СО-16-32)
  180 грн

88 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити антистресові іграшки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Антистресові іграшки призначені для зняття стресу, емоційної напруги, занепокоєння, хвилювання, позбавлення від дратівливості, агресії, повернення душевного спокою. Купити іграшку антистрес можна для дітей різного віку в магазині «Чудо-Острів».

Характеристики антистрес іграшок

Іграшки антистрес для дітей бувають різних розмірів і форм, виготовлені вони з різних матеріалів, вони не викликають алергічних реакцій. Виготовляють їх за спеціальними технологіями, тому прекрасно зберігають форму. Безпечні за всіма вимогами, їх можна давати навіть маленьким дітям, коли вони вередують. Кольори іграшки антистрес позитивні і приємні, не дратують око, позитивно впливають на психіку. Розслаблюють і покращують настрій, відновлюють душевну рівновагу. Відчуття і почуття, які викликає така іграшка, формують і вдосконалюють дитячу емоційність і інтелект.

Антистрес іграшка для рук впливає аналогічно, але через тактильні відчуття. Такі іграшки м'які, приємні. Крім стабілізації і поліпшення настрою, вони розвивають моторику рук, розвиває чутливість долонь і пальців, яка необхідна дітям в ранньому віці. М'яка іграшка антистрес сприяє поліпшенню сну, її можна використовувати в якості подушки. Відмінно покращує загальне самопочуття дитини.

Популярні іграшки антистрес для дітей

Слайм - іграшка антистрес для дітей у вигляді желеподібних кульок, які можуть приймати різноманітну форму. Еластичні, легко гнуться і розтягуються в різні боки.

Схожі на слайм Лизун прилипають до поверхонь, але слідів, плям і різних пошкоджень. Деякі іграшки здатні міняти колір, світяться в темряві, приємно пахнуть. Їх роблять твердими і рідкими, крихкими і пластичними. Іграшка здатна стрибати і розтікатися в калюжу. До складу слайм і Лізунов входять полімери з полісахариду.

Іграшку антистрес купити також можна у вигляді м'якої іграшки у формі звірятка, вони також виготовляються з полімеру з м'якою структурою. Барвисті фігурки приємно знімати і можна розтягувати, вони легко повертаються в початковий вигляд. З ними допустимо навіть купатися і безтурботно грати, вигадуючи різні ігрові ситуації.