Слайми

57 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: ДТ-СО-16-32 Слайм Danko Toys Mega Stretch Slime 2 банки (ДТ-СО-16-32)
  164 грн
 2. Артикул: E9072 Слайм Play-Doh в асортименті (E9072)
  199 грн
 3. Артикул: 32925 Лізун Slimy Super Marble 200г, в асорт. (32925)
  99 грн
 4. Артикул: E8790 Слайм Play-Doh в асортименті (E8790)
  68 грн
 5. Артикул: ДТ-СО-16-16 Слайм Danko Toys Bubble Slime в асорт. (ДТ-СО-16-16)
  79 грн
 6. Артикул: 46020 Лізун Slimy Green Planet 250 г, в асорт. (46020)
  130 грн

57 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити слайм за низькою ціною - магазин іграшок «Чудо Остров»

Гра зі слайм - це захоплюючий і одночасно розслабляючий процес. З ним відбувається розвиток уяви, дрібної моторики і заспокоюється нервова система. Останні кілька років ця іграшка-антистрес залишається серед дітей дуже популярною. Слайм - це прекрасний спосіб проводити наукові експерименти прямо у себе вдома, якщо займатися його приготуванням самостійно.

Це надзвичайно еластичний і легкий в зверненні матеріал, який має вигляд желеподібної маси. Він повністю безпечний для гри маленьким діткам і чудово підійде для самостійної гри.

В Інтернеті зараз можна побачити величезну кількість рецептів як зробити слайм своїми руками. Але без спеціальних інгредієнтів зробити лизун в домашніх умовах з першого разу буде важко. Якщо все ж дуже хочеться пофантазувати, можна купити лизун вже в готовому вигляді, але перед грою прикрасити його на свій смак.

Слайм як веселе заняття для дитини

Якщо ідея зробити лизун своїми руками не покидає маленького непосиду, пропонуємо звернути увагу на набори для створення слайм від американського бренду ELMER'S. Вони допоможуть домогтися необхідного ефекту для іграшки-антистрес: зробити його пружним і еластичним, з металевим блиском або створити текстуру, яка може самостійно змінювати колір.

Рецепти слайм можуть бути різні, але є обов'язкові інгредієнти для слайм, без яких він просто не перетвориться в тягучу субстанцію:

 1. Клей. Можна спробувати зробити слайм без клею, однак кінцевий результат може сильно відрізнятися від бажаного. Оскільки клей - це основа майбутнього слайм, і від неї буде залежати структура готового Лизуна і його термін придатності. Клей повинен добре згущуватися від активатора і не утворювати грудочки. Багато слаймери по всьому світу віддають перевагу канцелярському клею ELMER'S, оскільки він повністю безпечний і добре скріплює всі інгредієнти між собою.
 2. Загущувач. Активатор - обов'язково повинен містити в складі солі борної кислоти, за рахунок якої і відбувається хімічна реакція. Це може бути вже готовий активатор в складі наборів для слайм, бор, миючий засіб або фізіологічний розчин.
 3. Доповнення до слайм. Додаткові інгредієнти здатні змінити консистенцію і вигляд самого Лизуна. Піна для гоління - популярний компонент для приготування Флаффі слайм з пухнастою структурою. Штучний сніг - обов'язковий компонент клауд слайм. Гліцерин - популярний інгредієнт глоси (блискучого) слайм, а також володіє пом'якшуючими властивостями.

Можна слайм купити в готовому вигляді і прикрашати їх на свій розсуд. Щоб персоналізувати свій слайм додайте в нього блискітки, глітер пісок, пінопластові кульки, паєтки та фрукти фимо на вибір. І тоді вийде по-справжньому красиві слайм.

Дитячі психологи позитивно відгукуються про захоплення слайм, особливо в якості дозвілля після навчальних і емоційних навантажень. Замовити слайм в інтернет-магазині Чудо Острів можна з доставкою по всій Україні і за доступною ціною.