Іграшки для пісочниці

103 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: G418-3 Набір для пісочниці Beach Toys відро, лійка, водоспад, лопатка, граблі, формочки, сітка (G418-3)
  Спеціальна ціна 675 грн Звичайна ціна 899 грн
 2. Артикул: R399-2A Столик-пісочниця Beach Toys (R399-2A)
  1 067 грн
 3. Артикул: 4264 Набір для пісочниці Beach Toys (4264)
  236 грн
 4. Артикул: 81153 Набір для піску Wader Paw Patrol (81153)
  139 грн
 5. Артикул: 7750-2 Водяний насос Beach Toys Кіт (7750-2)
  Спеціальна ціна 129 грн Звичайна ціна 187 грн
 6. Артикул: G418-1A Набір для пісочниці Beach Toys відро, водоспад, лопатка, формочки, лійки, сітка (G418-1A)
  Спеціальна ціна 425 грн Звичайна ціна 569 грн
 7. Артикул: 4243 Набір для пісочниці Beach Toys (4243)
  348 грн

103 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Іграшки для пісочниці за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Набір для гри в пісочниці призначений для маленьких дітей від 2 років, яким цікаво грати в піску. Кожен сучасний дитина повинна мати набір для пісочниці з необхідними для цієї захоплюючої гри предметами. Купити іграшки для пісочниці в асортименті можна в магазині «Чудо-Острів».

Характеристики пісочних наборів для дітей

Іграшки для пісочниці - це лопатки, відерця, формочки, лійки, тачки, грабельки, за допомогою яких можна будувати з піску фігурки і споруди-замки. У комплект входять ще й машинки - трактора і самоскиди, як справжня будівельна техніка. У наборі в пісочницю вони підібрані так, щоб дитина змогла втілити в життя будь-яку свою фантазію.

Іграшки в пісочницю виконані з м'якого пластику, легкого і міцного, безпечного для дитини і його здоров'я. Після застосування їх легко очистити і вимити і вони знову стануть чистими. Забарвлюється пісочний набір для дітей в яскраві і різноманітні кольори, що привертають дитини і дозволяють йому знайти свої іграшки в загальній масі схожих. Дитячі машинки для пісочниці і формочки обтічної форми, без гострих кутів, про які дитина може травмуватися. Не мають дрібних деталей, які можуть відвалитися в невідповідний момент.

Лопатки і граблі не важкі і зручні, з ручками такої довжини, щоб вони як раз підходили по зростанню дитину, не короткі і не довгі. Відповідають розмірам відерця, лійки, в яких можна налити стільки води або насипати піску, щоб дитині не було важко. Форми для пісочниці виконані у вигляді стаканчиків, кубиків, пірамідок, конусів. Будувати з них фігурки одне задоволення.

Для чого потрібно купувати іграшки для пісочниці

Купити набір для пісочниці для маленької дитини повинен кожен батько, адже пройти цей етап життя повинен кожна дитина. Всі діти люблять грати в пісок, він і можуть проводити в пісочниці годинник, і як же тут обійтися без іграшок, призначених спеціально для цього.

Іграшки для пісочниці купити для дітей від 2 років можна з каталогу. Замовлення оформити просто - треба заповнити дані у формі, що розташовується поруч з товаром або зателефонувати, і тоді замовлення оформить оператор. Навіть один набір порадує будь-якого малюка, а якщо купити йому кілька, можна надовго зацікавити його в захоплюючій грі і зробити його абсолютно щасливим.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку