My Little Pony (Май Літл Поні)

27 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

27 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити іграшки My Little Pony за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Поні випущені в 2010 р відомою фірмою Хасбро, іграшки травня литл поні зроблені за мотивами мультфільму про пригоди поні. У мультфільму є мільйони шанувальників дітей, які з радістю приймуть іграшку my little pony в свою колекцію.

Які іграшки Литл Поні можна купити

У лінійку my little pony іграшки входять 6 різних персонажів - маленьких поні. В упаковці знаходиться фігурка поні одного з видів і аксесуари. Травня литл поні іграшки призначені для дівчаток від 3 років і до 7 років. Виготовлені з пластику, пофарбовані в неяскраві світлі кольори. Розмір литл поні іграшки близько 5 см, тому вона підійде для гри маленькій дитині. Є моделі і більшого розміру - 28 см, з рухомими кінцівками, одягнені в стильний наряд, мають оригінальні аксесуари.

Іграшки поні зовні нагадують маленьких коней, з пухнастою довгою гривою і хвостом. Дитина може зачісувати їх гребінцем, яка є в наборі, прикрашати резиночками.

Крім фігурок травня литл поні, в «Чудо-Острові» можна купити набір тематичних пазлів і книжки, розмальовки, наклейки, набір для гри з піском, набори для творчості. Всі товари відповідають тематиці мультфільму.

Для чого потрібно купувати дітям Литл Поні

Поні іграшки - добрі й веселі персонажі, гра з ними вчить дитину будувати і цінувати дружбу, вміти приходити на допомогу, як це роблять героїні мультфільму, не здаватися у важких ситуаціях, знаходити з них вихід.

Іграшки my little pony призначені для сюжетно-рольових ігор, можна їх і колекціонувати. Як і всі іграшки від Хасбро, литл поні виготовлені з якісних матеріалів, які не зашкодять дитині. Колекція my little pony іграшок включає не тільки пластикові іграшки, а й плюшевих поні, невеликі за розміром фігурки, поні-немовлята, лялечки. Є й прикраси - канцелярське приладдя, гумки, брелоки, шпильки.

Граючи в стусани пай іграшки, діти зможуть провести час активно і з задоволенням. Вони можуть розігрувати сюжети, які бачили в мультфільмі, або давати волю фантазії і придумувати свої сюжети. Коники різноманітні, для гри можна вибирати різні іграшки, щоб гра не набридла. Купити іграшки у вигляді маленьких поні можна на сайті, якщо замовити їх на сайті, або зателефонувати.