Іграшки для дівчаток

4740 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
 1. Артикул: KL02 Яйце Animal Egg Динозавр в асорт. (KL02)
  10,50 грн
 2. Артикул: ДТ-СО-16-24 Слайм Danko Toys Crazy Slime в асорт. (ДТ-СО-16-24)
  17 грн
 3. Артикул: ST00479 Слайм Slime "Emoji" (ST00479)
  17 грн
 4. Артикул: 262300 Абетка: На що схожі букви (262300)
  18 грн
 5. Артикул: 290013 Знайди та збери : Що з чого? (290013)
  19 грн

4740 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити іграшки для дівчинки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Дитячі іграшки для дівчаток призначені для навчання дитини, пізнання навколишнього світу і отримання необхідних для життя навичок. Вони можуть навчити дітей рахувати, читати, писати, малювати. Розвиваючі іграшки для дівчаток виробляють у дітей важливі навички, розвивають уяву, швидку реакцію, концентрацію уваги, вміння визначати предмети і картинки. Популярні іграшки для дівчаток можна купити в магазині «Чудо-Острів».

Як вибрати дитячі іграшки для дівчаток

Іграшки ділять за віковою категорією, їх і потрібно вибирати в залежності від вікового розвитку психіки, інтелекту і здатності дитини. Іграшки на рік дівчинці потрібно вибирати прості і безпечні. Малюки можуть намагатися розібрати їх на частини, тягнути, розбивати, потім пробувати на смак, тому іграшки для дітей цього віку повинні бути міцними, без зайвих деталей і екологічно чистими.

Для дитини 3-4 роки можна купувати конструктор для складання нескладних предметів. Іграшки для дівчаток 5 років дозволяють готувати дітей до школи. Вони допомагають дітям здобувати знання і розвивають їх здатність логічно мислити. Іграшки для дівчаток 6 років розвивають концентрацію уваги, і вирішувати більш складні завдання. Іграшки для дівчаток 7 років і іграшки для дівчаток 8 років ставлять вже більш складні завдання. 

У цей час дитина вже ходить в школу, йому потрібно купувати книжки, настільні ігри, набори для творчості, лото, набори для шиття і вишивки, збірні моделі і конструктори.

Іграшки для дівчаток 9 років - набори для малювання, для створення прикрас, парфумерії, іграшки для дівчаток 10 років і іграшки для дівчаток 11 років допоможуть їм краще осягати шкільні предмети, успішніше вчитися, розвивати творчі здібності.

Характеристики дитячих іграшок для дівчаток

Всі моделі іграшок виконані з безпечних, екологічно чистих матеріалів, яскраві і різноманітні. Звичайні та інтерактивні іграшки для дівчаток розвивають моторику, формують пам'ять, тренують образне мислення, розвивають посидючість. Мають привабливий для дитини вид, корисні для розвитку його розумових і фізичних здібностей. Купити іграшки для дівчаток в асортименті, які представлені в магазині «Чудо-Острів», замовивши їх в будь-якій кількості можна по телефону або на сайті.