Іграшки Щенячий патруль

88 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

88 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити іграшки Щенячий Патруль за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Іграшки Щенячий патруль виготовлені по мультфільму під назвою Paw Patrol про компанію собачок, які ведуть пошуково-рятувальну діяльність. Героїв мультфільму тепер можна придбати у вигляді іграшок в магазині «Чудо-Острів».

Характеристики іграшок Щенячий патруль

Набір Щенячий патруль включає фігурки песиків з пластикового матеріалу і плюшу, іграшковий транспорт, пристрої та інструменти, барвисті брелоки і наклейки. У них можна грати дівчаткам і хлопчикам у віці від 3 років. У магазині можна купити не тільки фігурки цуценят, але і пазли і розмальовки, виконані за мотивами цього ж мультфільму.

Лінійка Щенячий патруль включає фігурки песиків, які, як і їх мультиплікаційні герої, мають певні навички, необхідні для роботи рятувальника, поліцейського, пожежника. Вони застосовують навички в боротьбі зі стихіями, на допомогу їм приходять спеціальні пристрої і гаджети. Собачки пересуваються на реактивних портфелях, машинках-трансформерів, літаках.

Кому можна купити іграшки Щенячий патруль

М'яка іграшка щеняче патруль і цілі набори дозволяють хлопцям відтворювати активні гонки на машинах, катерах, бульдозерах, вертольотах. Великі машинки можуть використовуватися не тільки для гри, але і для зберігання колекційних фігурок. Пожежна машина оснащена висувається сходами, по якій загін може добиратися куди знадобиться. Літак оснащений турбінами, що крутяться пропелерами, дверцятами багажника і кабіни, крилами, які висуваються.

Барвисті, ефектні собачки з щеняча патруля стануть ідеальним подарунком для всіх дітей, які захоплені мультфільмом. Іграшкові транспортні засоби та машинки оснащені батарейками, світловими і звуковими ефектами, які роблять гру з ними більш цікавою. Всі деталі виготовлені із зносостійкого, міцного і безпечного пластикового матеріалу.

Купити іграшку Щенячий патруль - значить надати своїй дитині можливість зануритися в пригоди з захоплюючою грою з улюбленими героями. Це ще й можливість розвинути фантазію, навчитися знаходити правильне рішення в складних ситуаціях. З іграшковими собачками дитина буде придумувати власні сюжети і цікаві історії, відтворювати сюжети, які були відображені в мультику. Герої-собачки з щеняча патруля навчать піклуватися і уважно ставитися до проблем навколишнього світу.