Автосвіт машинки

322 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

322 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити АвтоСвіт за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Машинки Автосвіт купують дітям 3-5 років. Моделі в основному металеві інерційні, невеликого розміру. Є також моделі з керуванням за допомогою простої панелі, якою можна керувати рухом машинки вперед і назад. Автосвіт машинки красиві, різнокольорові, з розфарбованими дрібними деталями сподобаються хлопчикам і дівчаткам.

Характеристики машинок Автосвіт

В асортименті Автосвіт знайдуться моделі машин і мотоциклів, вертольоти і літаки, колекційні машинки. Є радіокеровані моделі машинок і роботів. Виробник випускає моделі сучасних і ретро-машин, в наборах знаходиться одна або відразу кілька машинок. Вибрати є з чого, купити можна:

  • поліцейські машини;
  • спецтехніку;
  • джипи;
  • баггі;
  • пікапи;
  • гоночні;
  • трактора;
  • трамваї і т. д.

Машинки Автосвіт мають рухливі колеса, їх можна катати по підлозі, рівній поверхні. Розміри у них різні, маленькі буде зручно тримати в руках маленьким дітям, ті, що побільше, припадуть до душі дітям старшого віку. Всі моделі розфарбовані так само, як і їхні прототипи, що надає їм реалістичності.

Користь гри з Автосвіт машинками

Автосвіт машинки допомагають маленьким дітям навчитися утримувати предмети, направляти їх. Якщо управління відбувається за допомогою пульта, то малюкам потрібно навчитися управляти і їм. Спеціально для них пульт зроблений спрощеним. Тим, хто вже вміє поводитися з машинками, можна довірити пульт складніше. Для малюків вибирайте моделі без гострих кутів, з обтічним кузовом, щоб вони не про що ні поранилися. Дизайн таких моделей сильно спрощений відповідно до віку дитини.

Для дітей з 8 років можна купувати радіокеровані моделі, рівень складності встановлений також з урахуванням віку, здібностей, знаннями і досвідом, які можуть мати діти в цьому віці.

Іграшки легкі по вазі, прості у використанні. В процесі виготовлення на виробництві використовуються виключно якісні матеріали, що не токсичні, батьки можуть залишатися спокійними за здоров'я дитини. Машинки дозволяють влаштовувати гонки в домашньому колі, запрошувати взяти участь приятелів дитини.

Замовити Автосвіт містечко можна в онлайн-формі на сайті або просто зателефонувати оператору по телефону. Замовлення відправляється в будь-який регіон України.