Як приручити дракона

24 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

24 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Як приручити дракона за низькою ціною – магазин «Чудо-Острів»

Як приручити дракона виготовлені за мотивами однойменного мультфільму. Це маленькі копії улюблених дітей героїв. Іграшка дракон Беззубик порадує любителів сюжетно-рольових ігор та дітей, які збирають колекції подібних персонажів.

Характеристики іграшок Як приручити дракона

Іграшка Беззубик входить до серії Dragons, до якої включені казкові мешканці острова та вікінги. Іграшки відтворюють оригінальних персонажів із великою точністю. У колекції можна знайти головних героїв мультфільму та другорядних, їх можна придбати в комплекті або окремо, як, наприклад, іграшку Беззубик та денна фурія. Беззубик іграшка продається в кількох варіантах: молодий та дорослий, для гри та колекціонування, виготовлений із пластику або плюшу. Всі моделі виготовлені з пластику, вкриті безпечною фарбою. Беззубик іграшка пластик виглядає реалістично, тому що виробник добре пропрацював деталі:

  • у пащі драконів можна побачити ікла;
  • луску на тілі;
  • пазурі на лапах.

У драконів та фігурок людей руки, ноги, голова рухаються. У деяких моделей є розширені функції: вони можуть викидати з пащі «вогонь», як це і належить справжньому дракону. Фігурки іграшки Денна фурія поєднуються з драконами завдяки наявності спеціальних місць у них на спині. У фігурок є характерна для них зброя.

Як вибрати іграшку Як приручити дракона

Перед тим, як купити Беззубика, потрібно звернути увагу на призначення іграшки дітям певного віку. З ними можуть грати діти віком від 3 років. Денна фурія іграшка відрізняється від Нічної фурії іграшки як кольором, а й комплектацією. Інші моделі можуть відрізнятися розміром, функціональністю, додатковими ефектами, такими як виверження вогню.

Беззубик можна купити хлопчикам і дівчаткам, якщо вони захоплені мультфільмом, ними подобаються герої, іграшка стане для них довгоочікуваним подарунком. Будь-яка модель розвиває рухові навички в дітей віком, уяву, оскільки потрібно вигадувати різні сюжети. З моделей серії вийде чудова колекція, дитина може вибирати героїв для гри за бажанням, ділитися ними з друзями.