Fisher Price (Фішер Прайс)

67 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
  1. Артикул: CDC22 Іграшка-сортер Fisher-Price Метелик (CDC22)
    Спеціальна ціна 239 грн Звичайна ціна 299 грн
  2. Артикул: GKD51 Пірамідка Fisher-Price (GKD51)
    349 грн

67 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Бездоганна якість Fisher-price

Fisher-price – це невелика компанія, яка перетворилася в частину дитинства мільйонів дітей. Це незвичайні розмальовані дерев´яні іграшки, яких створили Герман Фішер і його партнер Ірвінг Прайс в 1930 році у маленькому містечку Східна Аврора штату Нью-Йорк.

Іграшки  Fisher-price отримали величезний успіх на спеціальній виставці Нью-Йорка, а незабаром і у всіх магазинах міста. Товари Fisher-price інноваційні, якісні, безпечні і кумедні. Компанія завжди прислуховується до думки та порад батьків малечі, і з їх допомогою завжди вдосконалює свою продукцію що приносить новий успіх серіям товарів. Дитяча уява допомагає іграшкам бренду Fisher-price  перетворитися в щось неймовірне і чарівне. Ігрова лабораторія  приймає щороку приблизно 1000 батьків для  тестування та участі в різноманітних програмах. Досвід показує, що бренд завжди має нові ідеї і випускає масу цікавих іграшок, які проходять безліч перевірок та випробовувань перед продажем.

Fisher-price  дозволяють дітям поринути у казковий світ і радувати їх кожного разу при грі. Бренд піклується про дітей тому всі товари відповідають сертифікатам якості і безпечні для здоров´я.