Funko Pop (Фанко Поп) ігрові фігурки

88 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 47794 Фігурка FUNKO POP! Посіпаки 2 (47794)
    224 грн

88 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити фігурки Funko Pop за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Милі і добрі істоти, що живуть в казковій всесвіту іграшок Funko Pop. Виконано з безпечних матеріалів, стійких до впливу агресивних хімічних і біологічних речовин, щоб утримувати фігурки фанк Поп в чистоті і зробить гру з ними довгої і безпечною.

Всі іграшки яскраво розфарбовані, щоб надовго привернути увагу дитини. Кожен герой володіє своїм характером і неповторним дизайном. Підійдуть для проведення епічних уявлень за участю великої кількості різнобічних персонажів, що допоможе розвитку фантазії, креативності та соціальних навичок у дітей молодшого та середнього віку. До того ж, завдяки унікальності кожної фігурка Funko Pop і серії, вони стануть прекрасним доповненням приватних колекцій ляльок. Завдяки великому асортименту в мережі магазинів Чудо-Острів, кожен зможе купити фанк поп на власний смак і інтересу.

Колекційні і тематичні набори фігурок Funko Pop

Серед новинок виділяються три великі тематичні колекції за сюжетами популярних дитячих мультфільмів і кіно з великою кількістю персонажів. Дитина буде мати можливість повторити весь сюжет за сценарієм, що без сумніву буде цікавою грою для групи дітей різного віку або спільних ігор з батьками.

Набір із серії «Пригоди Гаррі Поттера» складається з основних героїв відомої саги. Підійде для дітей молодшого та середнього шкільного віку. У колекції входять не тільки люди, а й казкові істоти.

Добірка за сюжетом мультфільму «Холодне серце-2». Кожна фігурка має унікальний впізнаваний дизайн. Підійде для всіх вікових категорій. Займе гідне місце в приватних колекціях.

Серія героїв «Месники» включає всіх популярних супергероїв мегапопулярной франшизи, починаючи від капітана Америка до непереможного Халка. У набір входять персонажі від першої до останньої серії.

Фігурки фанк Поп для будь-якого віку і статі дитини

Також з фігурок Funko Pop можна зібрати свої неповторні колекційні набори з:

  • Бетмена;
  • Людини-павука;
  • Магістра Йоди;
  • предводителя автоботів трансформера Оптимуса Прайм;
  • непереможного безсмертного Росомахи.

Обмежень в фантазії немає. У цьому чарівному світі можливо все.

Замовити набори і окремі іграшки Фанко Поп можна в інтернет-магазині Чудо - Острів. Можлива доставка усіма популярними способами доставки, або самовивіз з мережі магазинів у великих містах. Зробіть подарунок собі і вашим дітям!