Іграшки Гуджитсу (GooJitZu)

61 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 122160 Іграшка-антистрес GooJitZu Бетмен та Джокер (122160)
  Спеціальна ціна 975 грн Звичайна ціна 1 299 грн
 2. Артикул: 122156 Іграшка-антистрес GooJitZu Флеш (122156)
  659 грн

61 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити іграшки Гуджітсу по нізкой ціною - магазин іграшок «Чудо Остров»

Гуджітсу - іграшки, які розтягуються більш ніж в 3 рази і швидко приймають колишню форму після цього. Фігурки Гуджітсу відрізняються між собою своїм унікальним наповненням, завдяки якому кожен персонаж і наділяється суперсилою Гуджітсу. Трансформації схильні практично всі частини тіла, які змінюють героя до невпізнання. Це герої нового формату, де спритність, хитрість і гнучкість здатні перемогти проти цілої армії зла. Перша їх серія була представлена ​​в 2019 році і налічувала 13 супергероїв.

Якісні іграшки Гуджітсу для дітей будь-якого віку

Герої Гуджітсу - це безстрашні воїни і герої популярного аніме. Зіткнення метеорита із Землею привело до неминучих наслідків і новим здібностям у жителів зоопарку. Тепер вони - монстри-супергерої, кожен з яких став володарем унікальної здатності Гу і знань бойових мистецтв.

Частина монстрів Гуджітсу потрапила під владу зла і намагається заволодіти невичерпним джерелом суперсилою Гу, який укладено в Священній книзі Гуджітсу. Але супергерої Goojitzu так просто не віддадуть цей світ в злі руки. Сили рівні, а це значить, що боротьба буде нищівна.

З чого виготовляються популярні іграшки Гуджітсу

Іграшки Гуджітсу виконані з термопластичної гуми, а окремі їх частини з ударостійкого пластику. В середині знаходиться найрізноманітніший наповнювач, у кожного свій:

 • Дрібний пісок;
 • Полімерні кульки;
 • Пластикові фігурки;
 • Глюкоза з блискітками;
 • Желейна маса.

Наприклад у Блейзагона це лава з жовтих полімерних кульок, усередині цукру імітація піску, а Вулфпейн хрумтить пластиком, як справжніми кісточками. Наповнення підібрано з таким розрахунком, щоб це не заважало фігурці розтягуватися.

Купити Гуджітсу - це відмінний варіант для тих, хто давно хотів мати іграшку-антистрес. Сквіші позитивно впливають на спритність і моторику рук, а також тактильні відчуття. Іграшку-сквіш можна стискати і розтягувати скільки завгодно. За відчуттями гра з ним нагадує лизун, але на відміну від них Гуджітсу не залишає слідів і бруду.

Щоб іграшка-розтяжка прослужила довго, потрібно дотримуватися кількох нескладних правил:

 • грати чистими руками;
 • зберігати окремо від інших іграшок, бажано в прохолодному місці;
 • не розтягувати іграшку на максимум, а відразу включати її в рольову гру.

В інтернет-магазині Чудо Острів можна купити іграшки Гуджітсу за доступною ціною і з доставкою по всій Україні. Герої Гуджітсу купити можна, оформивши замовлення через наш сайт.

Всесвіт фантастичних монстрів GooJitZu


Монстри Гуджітсу – це іграшки, які володіють супер силою і гнучкістю. GooJitZu перемагають своїх ворогів за допомогою вмінь, яких навчилися у свого учителя. Колекцію Гуджітсу (GooJitZu) з 13 фігурок було випущено в 2019 році, призначені іграшки для дітей від трьох до семи років. В своєї функціональності GooJitZu є ще й іграшками антистрес. Монстри Гуджітсу – це ризиковані та сміливі воїни, які з’явилися після мутації тварин із зоопарку. Яскравим представником Гуджітсу є Дракон Блейзагот. Головний заводила - Акула Траш. Тигр Тайгор – відпрацьовує бойові мистецтва. Вовк Вулфпейн приходить на допомогу в найскладніші ситуації. Пантера Пантаро – відважний ніндзя, який непомітно підкрадається до ворога.
При грі з іграшкою тянучкою, варто брати її чистими руками, а також не залишати на сонці та зберігати в прохолодному місці, щоб зберегти супер здібності Гуджітсу. Всі частини тіла фігурки мають змогу розтягуватися до неймовірних розмірів, але при цьому відновлюватися в початкову форму.


Де купити іграшки Гуджітсу


Фігурки монстрів Гуджітсу представлені в інтернет-магазині Чудо Острів. Замовляй іграшки на сайті , або ж запитуй про наявність в найближчому до тебе магазині мережі Чудо Острів. Слідкуй за новинками колекції GooJitZu.