Hot Wheels - машинки, треки і гаражі

56 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
  1. Артикул: DTV55 Машинка Hot Wheels (DTV55) 12 видів
    64 грн
  2. Артикул: BBL47 Літачок Hot Wheels (BBL47)
    119 грн

56 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купуй машинки Хот Вілс в Чудо Острів!

Купити Hot Wheels - це отримати неповторні, індивідуальні іграшки для свого малюка. Вони приваблюєть своїм дизайном, металевою текстурою та оригінальністю. Треки Хот Вілс - це завжди захоплюючий сюжет, що змушує батьків у всьому світі балувати своїх дітей новими треками на кожне свято. А про різномаїття моделей машинок Hot Wheels годі й говорити. Важко уявити, скільки існує моделей машинок Хот Вілс - вони повторюють майже всі моделі існуючих у світі автомарок.

Гарячі Колеса — це моделі машинок, які випускаються американською компанією Mattel Велика кількість марок автомобілів видали компанії ліцензії на користуванням креслень їх автомобілів. Разом з машинами Hot Wheels для їх випробовування купують також авто треки.

На початку виготовлення Hot Wheels набули популярність тільки у дітей, але зараз вони стали популярними і серед дорослих. Дорослі збирають колекцію автомобілів Hot Wheels.

Ось кілька дивовижних фактів про одну з найбільш продаваних іграшок у світі:

Щосекунди виробляється 16,5 автомобілів Hot Wheels. Першою іграшкою Hot Wheels, що коли-небудь була продана, був темно-синій "Custom Camaro" 18 травня 1968 року, тим самим відзначивши день народження Hot Wheels. В 2018 році Hot Wheels виповнилося 50 років. Щоб відзначити 50-річчя Hot Wheels, Chevrolet створив версію знакових оригіналів у натуральну величину.

Починаючи з 1968 року Hot Wheels виготовило більше шести мільярдів автомобілів і більше 20 000 різних конструкцій автомобілів.

Перше партнерство Hot Wheels з автовиробником було з брендом Chevrolet General Motors. Відтоді існує модель Hot Wheels майже для кожного коли-небудь виготовленого автомобіля.

Гараж Hot Wheels має колекцію майже 20 реальних транспортних засобів, натхнених одними з найбільш пам’ятних іграшок Hot Wheels.

Емблематична помаранчева доріжка Hot Wheels продається поряд з автомобілями з перших моделей. Колір залишається незмінним вже більше50 років, а Hot Wheels щорічно пробігає понад 6000 миль. В арсеналі Хот Вілс неймовірна кількість моделей, які супроводжуються офіційним сертифікатом якості, використанням безпечних матеріалів. На сайті Чудо Острова ви маєте змогу придбати одну із машинок або набір машинок, автотрек та аксесуари Hot Wheels