Іграшки для дітей 14 років

617 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 72116 Головоломка Rubik's - Кольоринки (72116)
  446 грн
 2. Артикул: 3003 Пазл I AM Вовк 550 елементів (3003)
  624 грн

617 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити іграшки для дітей 14 років за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Розвиток 14-річних дітей дозволяє їм грати в найрізноманітніші іграшки, починаючи від головоломок і кубиків різної складності до карткових квест-ігор і розважальних настільних і наукових ігор. Іграшки для дітей 14 років - це також набори для дослідів, цікаві книги, набори для творчості, дитячі енциклопедії.

Які іграшки можна купити для дітей 14 років

Для дівчаток - це набір дитячої косметики, в який входить помада і лак для нігтів, пенали, брелоки на рюкзаки, для хлопчиків:

 • бластери;
 • доміно;
 • кубики різної форми;
 • інтерактивні іграшки;
 • настільні ігри та вікторини;
 • конструктори на військову тему;
 • карткові та дорожні гри;
 • інерційні машинки.

Розвиваючі іграшки 14 років - фломастери, пазли, наукові гри, набори для експериментів, настільні ігри на ерудицію, художні комплекти, вони допоможуть втілити в життя своєрідні і креативні ідеї. Завжди популярністю користуються радіокеровані моделі різної техніки - літальних апаратів, військової техніки, службових і звичайних автомобілів з високою функціональністю.

Програмовані роботи і конструктори - такі іграшки для 14 років сподобаються тим хлопцям, які захоплені робототехнікою і конструюванням. Роботи мають кілька варіантів, за якими їх можна зібрати, допомагають підліткам проявити весь свій творчий потенціал і силу фантазування. Управляються роботи і техніка з планшета або смартфона.

Для чого потрібні іграшки на 14 років

Іграшки на 14 років повинні змагатися з комп'ютерними іграми і соціальними мережами, щоб дитина грав у них, вони повинні бути виключно цікавими і корисними. 3D-пазли, цікаві навчальні настільні ігри, фігурки з комп'ютерних ігор, серіалів і мультфільмів, головоломки відволікають дітей від комп'ютера, дозволяють розвиватися всім їх здібностям, інтелекту, уяви. Ці якості допомагають не тільки в навчанні, але і в житті. Крім цієї функції, іграшки від 14 років несуть і практичну користь - розвивають мислення, загострюють пам'ять і увагу, тренують корисні навички, вчать мислити творчо, розширюють кругозір. Шанувальники командної роботи можуть провести час за грою в настільну гру, а не перед екраном телевізора

Купити іграшки дітям 14 років можна, замовивши їх на сайті або зателефонувавши по телефону.