Іграшки для дітей 16 років

377 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 72116 Головоломка Rubik's - Кольоринки (72116)
  446 грн
 2. Артикул: 3003 Пазл I AM Вовк 550 елементів (3003)
  624 грн
 3. Артикул: 3013 Пазл I AM Сова 550 елементів (3013)
  379 грн
 4. Артикул: 7 Головоломка Metal puzzles металева (7)
  Спеціальна ціна 49 грн Звичайна ціна 64 грн
 5. Артикул: REW-K003 Конструктор ЗНАТОК 180 схем (REW-K003)
  1 130 грн

377 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити іграшки для дітей 16 років за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Іграшки дітям 16 років можуть також радувати і бути корисними, як і в більш ранньому віці. Іграшки для дітей 16 років - в основному ігрові та розважальні, навчальні, але також не варто забувати і про фізичний розвиток дитини, тому в магазині «Чудо-Острів» можна купити і предмети для активного відпочинку і занять спортом, наприклад, самокати та велосипеди, орієнтовані на підлітків цього віку, які підходять їм за зростом і вагою.

Що з іграшок на 16 років можна купити дитині

Іграшки для 16 років - це інтерактивні роботи, якими можна керувати за телефону або смартфона і іграшки на радіокеруванні, які не соромно буде мати таким дорослим дітям.

Складні конструктори з безліччю дрібних, оригінальних деталей зажадають від підлітка терпіння, самодисципліни, посидючості, уваги, прагнення до вдосконалення. Це корисні якості, які стануть в нагоді в житті. У іграшки від 16 років - настільні ігри можуть грати кількох людей одночасно, вони допомагають розвивати почуття злагодженості команди, кмітливість. Настільні та карткові ігри, головоломки складають успішну конкуренцію з комп'ютерними. Ігри з проходженням квесту об'єднують людей, підвищують настрій, забезпечують позитивне проведення часу.

Для чого потрібні іграшки для дітей 16 років

Іграшки на 16 років продовжують розвивати різні корисні навички і якості підлітка, такі як:

 • швидкість реакції;
 • ораторські здібності;
 • вміння стратегічно мислити;
 • логіку;
 • вміння фантазувати;
 • бажання працювати в команді, співпрацювати.

Іграшки 16 років - це хороший і доступний спосіб відпочити і в той же час розважитися. Їх різноманітність допомагає знайти подарунок для самого вимогливого дитини. Моделі сучасних іграшок часто поповнюються новими варіантами, тому вибрати завжди буде з чого. В настільні, карткові ігри можуть грати і збирати конструктори, як хлопчики, так і дівчатка.

У магазині можна купити рюкзаки для носіння шкільного приладдя або тих же іграшок. Підліток не відмовиться і від такого подарунка, як сучасний функціональний велосипед або самокат, в тому числі трюкових (в наборі з скейтом). Замовлення оформите на сайті, де можна купити товар в 1 клік, або у оператора по телефону.