Make it real (Мейк Іт Ріал)

26 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: MR1410 Набір для творчості Make it Real Мальовничі шедеври (MR1410)
    Спеціальна ціна 279 грн Звичайна ціна 374 грн

26 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Make It Real за низькою ціною – магазин «Чудо-Острів»

Make it Real – набори для творчості та канцелярське приладдя, набори для створення своїми руками прикрас. Країна бренду – США, виробляються іграшки у Китаї. Купити продукцію Мейк Іт Ріал для дівчаток 8-11 років можна у «Чудо-Острові».

Набори для творчості та блокноти Мейк Іт Ріал

Набір make it real для створення прикрас включає не лише намистини різних кольорів, а й підвіски, кристали Сваровські. З них можна зібрати:

  • браслети;
  • намисто;
  • чокери
  • кулони;
  • ланцюжки

та інші прикраси, які підкаже фантазія. З елементів комплекту можна взяти деталі для декорування обручів та шпильок, рукавичок, шапочок. У каталозі багато новинок та популярних моделей, які часто замовляють.

Крім наборів, можна придбати канцелярію - блокнот з трафаретами make it real, записні книжки, красиво прикрашені ручки. make it real блокнот та інше канцелярське приладдя підштовхнуть дитину до розвитку творчих здібностей, у блокнот make it real можна записувати свої незвичайні ідеї. Блокнот мила кішечка з трафаретами включає трафарети, стікери, розмальовки для створення справжнього дизайнерського шедевра.

Набори для нейл-арту Майк Іт Ріал

Набір для нейл-арту Make it Real – комплект косметичного приладдя з якісним наповненням для розпису нігтів. Склад засобів безпечний для дитячого здоров'я, у ньому немає шкідливих речовин, що спричиняють алергію. Розпис на нігтях і зроблений своїми руками біжутерія послужать для прикраси дитини.

make it real набір, що дозволяє створювати неповторні образи, сподобається дівчаткам завдяки можливості вибрати кольори лаку з блискітками. Косметичні засоби виготовлені на водній основі, тому можуть змиватися, при попаданні на тканину легко відмиваються. У наборах є інструкція із варіантами малюнків, які можна нанести на нігті. Можна вигадувати їх самостійно. Фарбування нігтів за допомогою лаку допоможе дівчинці навчитися користуватись справжніми засобами для манікюру.

Купити блокнот make it real та творчі набори для дівчаток у магазині «Чудо-Острів» батьки можуть для розвитку здібностей дитини. Дівчаткам буде цікаво створювати прикраси, яких немає ні в кого, виявляти фантазію та вчитися новому корисному заняттю.