Бластери X-Shot (Ікс Шот бластери)

42 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 5643 Водний бластер X -Shot Nano Drencher (5643)
    199 грн

42 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити X-Shot бластер за низькою ціною – магазин «Чудо-Острів»

Бластери x shot купити у магазині «Чудо-Острів» призначені для хлопчиків шкільного віку. В асортименті можна знайти пластикову зброю у вигляді арбалетів, пістолетів, лазерних гармат та мечів. Виробляє іграшки виробник із Нової Зеландії, компанія відома спортивними товарами та розробками, виготовленням дитячої продукції, що розпочалося у 1993 р.

Характеристики бластерів Х-Шот

Ікс Шот бластери виготовляються із міцної, легкої пластмаси, конструкція зброї дозволяє йому бути простим у використанні. Бластер x shot безпечний для дітей, може стріляти:

  • м'якими стрілками;
  • водяними струменями;
  • дротиками.

Виробники x shot не лише випускають якісну продукцію, а й постійно вдосконалюють загальну конструкцію та кожну деталь. Це призводить до того, що продукція може похвалитися постійною якістю та довговічністю.

Х-Шот купують для дітей віком від 6 років, шестирічки вже здатні впоратися з управлінням зброєю. За розміром і вагою x shot бластер підходить для них, його зручно тримати в руці. Грати можна довго, руки не втомлюються.

Як грати з бластерами Х-Шот

Можливості Хshot laser дозволяє грати з ним різні ігрові сценарії. Хлопчики люблять уявляти, що вони герої фантастичного бойовика. Грати дитина може самостійно, цілячись за мішенями, із друзями чи з батьками. Зброя x shot безпечна і не завдає жодної шкоди, навіть якщо потрапляє в людину чи тварину.

Бластер Х-Шот добре підходить для ігор на відкритому повітрі. Моделі нерідко мають світлові та звукові ефекти, через них гра з іграшковою зброєю стає більш реалістичною. Гра з xshot laser легко захоплює будь-яку дитину, навіть спокійну. У процесі гри в дітей віком задіяна уява, вони активніше фантазують, більше рухаються, що сприяє підтримці фізичного здоров'я. Гра допоможе дитині знайти нових друзів, які теж захоплені іграшковою зброєю.

 

Зброя Х-Шот вражає оригінальним дизайном, яскравим фарбуванням, незвичайними елементами. Вони різні в конструкції, розмірах, вазі, але завжди безпечні та надійні. У магазині можна порівняти характеристики декількох моделей зброї та вибрати те, що потрібно, відповідно до віку дитини, її переваг та захоплень. Замовлення оформляється в онлайн-формі або по телефону оператора.

Швидкострільні бластери ZuRu X-Shot 

Компанія ZURU представила світу бластер X-Shot. ZURU постійно вдосконалюється, адже прагне бути кращою у виготовленні своїх товарів. X-Shot- це зброя з безпечними дротиками з піни. Ще у липні 2018 року компанія стрімко зайнялася маркетингом а також активним випуском нових лінійок бластерів X-Shot: X-Shot Kickback, X-Shot Turbo Advance, Reflex 6, Zuru X-Shot Regenerator та інші.                                                                    Фірма відправила на ринки понад 40 мільйонів бластерів X-Shot по всьому світу.

Як найбільш швидко зростаючий бренд з продажами більше 8 мільйонів бластерів на сьогоднішній день, зростання продажів продукції X-Shot, як очікується, продовжиться із середнім 85-відсотковим зростанням бренду.

Інновації та дизайн є ключовими моментами успіху, а ребрендинг подарує користувачам нові кольори, конкурентоспроможні ціни і все нові і нові бластери X-shot.

Всі X-shot бластери діапазону Зуру мають оновлену внутрішню механіку, вони стріляють далі, а кількість дротиків в кожній упаковці збільшилася.

Zuru інвестує значні кошти в автоматизацію виробництва і тепер в змозі виробляти бластери X-shot від початку до кінця завдяки роботі роботів. Це дозволяє компанії постачати лідируюче на ринку якість за дуже низькою ціною, що робить цю категорію ігрової зброї X-shot набагато більш доступною для дітей.