Бетономішалки машинки

10 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 2417 Бетонозмішувач Tigres Volvo (2417)
  413 грн
 2. Артикул: 1719 Бетономішалка Hulna металева (1719)
  826 грн
 3. Артикул: WY811A Бетономішалка Wenyi інерційна (WY811A)
  783 грн
 4. Артикул: 2447 Бетонозмішувач Hot Wheels (2447)
  413 грн
 5. Артикул: 5408 Іграшка Автоміксер ТехноК (5408)
  Спеціальна ціна 325 грн Звичайна ціна 434 грн
 6. Артикул: 02744 Іграшка Bruder Бетоновоз MAN TGA (2744)
  1 537 грн
 7. Артикул: A6633-22 Машинка інерційна Construction Series Бетономішалка (A6633-22)
  Немає в наявності
  463 грн

10 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити бетонозмішувач іграшковий за низькою ціною – магазин «Чудо-Острів»

Дитяча бетонозмішувач – іграшка у формі машини для перевезення бетону. Вона має самі пропорції, деталі, тільки виготовлена ​​в зменшеному розмірі. Дитяча іграшка бетонозмішувача буде чудовим подарунком для хлопчика. Про неї мріють діти, які захоплюються будівельною технікою, транспортом. Купити дитячу бетонозмішувач можна для дітей 3-5 років.

Характеристики дитячих бетономішалок

Бетонозмішувач іграшка може їздити на колесах з гумовими «шинами», ємність крутиться, машина видає звукові та світлові ефекти. Всі деталі виготовлені з якісного пластику, міцного, що не ламається. Частини тримаються міцно, не відвалюються, дитина не зможе поранитися чи придушитися ними. Довжина бетономішалок – 23 см, працюють моделі на батарейках, вони потрібні для самої іграшки та для пульта. Колір моделей – це контрастне поєднання двох кольорів:

 • чорного та жовтого;
 • сірого та червоного;
 • білого та синього.

Але також можна бетономішалку дитячу купити з іншим забарвленням. У каталозі представлені моделі з додатковими деталями, такими як цебра, сходи тощо. Є моделі з 4 і 6 колесами, як і у справжніх машин. На кабінах є радіаторні решітки, фари, дзеркала і т. д., елементи роблять модель більш схожою на реальну машину.

Як працюють іграшкові бетономішалки

Бетонозмішувач іграшкова - та ж машинка, тому і грати з нею потрібно так само. Дитина може катати її по підлозі, по столу, при цьому вона може розвивати моторику, координацію. Розвивається уява, інтерес до механіки та техніки, зокрема будівельної, до того, як функціонує такий транспорт.

Бетонозмішувач дитячий може бути звичайний або на радіокеруванні. Такі моделі керуються пультом керування. Іграшкові бетономішалки може їздити вперед і назад, повертатися, у них блимають лампочки, іграшки видають звуки. Іграшкова бетонозмішувач на радіокеруванні буде цікава дітям будь-якого віку, не тільки маленьким. З нею можуть грати не лише хлопчики, а й дівчатка, незважаючи на те, що машинки вважаються іграшками не для дівчаток.

Бетонозмішувач іграшка, купити яку можна в «Чудо-Острові», виробляються в Україні. Замовити будь-яку модель можна в онлайн-формі або зателефонувати, щоб замовлення оформив оператор.