Дитячі блокноти

70 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 251TB Блокнот з замком HOT FOCUS Метелики (251TB)
  Спеціальна ціна 475 грн Звичайна ціна 679 грн
 2. Артикул: 90-0014 Блокнот із трафаретами RMS Rainbow High (90-0014)
  Спеціальна ціна 279 грн Звичайна ціна 435 грн
 3. Артикул: DC22-466 Блокнот KITE DC Comics у клітину A5 (DC22-466)
  Спеціальна ціна 169 грн Звичайна ціна 264 грн
 4. Артикул: LP22-466 Блокнот KITE My Little Pony у клітину A5 (LP22-466)
  Спеціальна ціна 211 грн Звичайна ціна 264 грн
 5. Артикул: GD00063 Нотатник Kidslicensing Gabby's Dollhouse (GD00063)
  313 грн

70 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити блокноти за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Красиві блокноти знадобляться школярам і студентам. В блокнот а5 можна записати будь-яку важливу інформацію, робити нотатки, залишати нагадування, малювати. Інтернет-магазин «Чудо-Острів» пропонує купити блокноти для дівчаток в асортименті.

Правильний вибір блокнота

Серія блокнотів для записів за доступними цінами для дітей від 3 до 17 років призначені в основному для школярів, як хлопчиків, так і дівчаток. Вони різного розміру, листи скріплюються декоративної спіраллю, можна купити блокноти з замком. Обкладинка може бути твердою або м'якою, але неодмінно яскравим і барвистим, із зображенням тварин, справжніх або казкових, героїв мультфільмів. Кольори підібрані так, щоб працювати з блокнотом дитині було максимально комфортно.

В асортименті магазину можна знайти блокноти в клітку, в класичну лінію, блокноти в точку. Найоригінальніша пропозицію - це блокнот пухнастий і блокнот з паєтками, який сподобається дівчаткам.

Блокноти на пружині можуть бути різних форматів, класичного, як блокноти а4, або меншого розміру. Обсяг листів теж різний. Блокнот на кільцях виготовлений з білого паперу високої якості, в ньому можна писати ручкою, олівцем будь-якого виду, малювати фарбами.

Блокнот на спіралі - не просто записна книжка, а справжня творча приналежність для обдарованих дітей. Якщо дитина успішний в мистецтві, обов'язково потрібно купити йому такий блокнот для малювання, де він може проявити фантазію. Дитина може виражати свої думки в творчому вигляді, розфарбовувати сторінки олівцями або фломастерами. Завдяки листам з тонкої щільного паперу, фактурної обкладинці у школяра вийде поєднувати малюнки в різних техніках, проявляти здатності при складанні колажів і аплікацій.

Як користуватися блокнотами на кільцях

Блокноти потрібні не тільки для використання вдома, їх можна покласти в сумку і взяти в подорож. У нього можна записувати нотатки про цікаві події, місця, людей. У шкільний блокнот можна записувати побажання вчителів, щоб нічого не забути після уроків.

Інтернет-магазин «Чудо-Острів» реалізує блокноти в роздрібних і оптових поставках в будь-яке місто України. Купити блокноти можна не вихід з дому, якщо оформити замовлення на сайті або зателефонувати.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку