Шкільні щоденники

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: MTV20-283 Щоденник шкільний Kite MTV (MTV20-283)
    Немає в наявності
    162 грн

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити шкільні щоденники за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Шкільний щоденник вважається основним документом учня протягом навчального року. Його заповнення і ведення - звичайна деталь освітнього процесу. Незважаючи на те, що в школах є система електронних щоденників, звичайні паперові поки не вийшли з ужитку і обійтися без них неможливо. Купити шкільний щоденник для учня з першого по останній клас можна в магазині «Чудо-Острів».

Вибір щоденників в школу

Щоденник для школи - це показник успішності учня, засіб для спілкування вчителів з батьками, журнал, куди можна записувати домашні завдання. Сучасні щоденники стали модним аксесуаром, з маси пропозицій друкованої продукції легко вибрати щоденник за своїм смаком. Щоденник в школу може бути різного формату, трохи відрізнятися за розміром, бути виготовленим з паперу різної щільності. Але особливо щоденники відрізняються за зовнішнім виглядом. Обкладинки можуть бути матовими, лакованими, з кольоровими малюнками і зображеннями. Розрізняються вони і по щільності, бувають м'якими і твердими. Щільність паперу внутрішніх листів теж відрізняється, для школярів потрібно вибирати щоденник, в якому листи виготовлені з паперу щільністю не нижче 70 г / м2. Оптимальним варіантом будуть не проклеєні листи, а прошиті або скріплені металевими скріпками.

Які бувають шкільні щоденники

Щоденник складається з листів зі стандартною разлиновкой на кожен день, сторінок з предметами і оцінками за них по чвертях, півріччях і за цілий рік. Щоденник для дівчинки - із зображенням тварин, акторів і актрис, улюблених музичних виконавців, щоденник для хлопчика - із зображенням техніки, машин, роботів. Вони випускаються в більш темних тонах. Чим для дівчаток, які вважають за краще спокійні тони або навпаки яскраві. Для старшокласників підійдуть різнокольорові щоденники з написами або абстрактними малюнками

У деяких моделях щоденників можуть бути сторінки з новими і цікавими для дитини фактами, картами, формулами, таблицями та іншими наочними навчальними матеріалами. Можуть бути сторінки для важливих записів і заміток. Все це розширює можливості щоденника і робить його більш зручним у застосуванні. Замовити шкільний щоденник можна по телефону або в формі на сайті.