Фломастери для дітей

4 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

4 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячі фломастери за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Набір фломастерів повинен бути у кожної дитини, адже малювання, як творчий процес, всебічно розвиває дитину. Фломастери можна дарувати дітям, яким виповнилося 3-4 роки. Малювання, як образотворчий процес, дуже важливо для нормального розвитку дитини, воно стимулює розвиток фантазії, творчих здібностей, стимулює дрібну моторику, розвиток когнітивної сфери, розумового процесу в цілому.

Характеристики фломастерів для малювання

Професійні фломастери продаються в наборах, які складаються з різної кількості фломастерів. Всі вони різного кольору, різноманітність кольорів дає можливість дитині намалювати те, що він хоче, не обмежуючи себе.

Акварельні фломастери залишають на аркуші паперу яскравий колір, характерний для кожного екземпляра. Виходять насичені, чіткі лінії. Малювати фломастерами легко, потрібно просто зняти ковпачок, і можна приступати до роботи. Заточувати фломастери, як олівці, не потрібно, що спрощує роботу з ними. Натискати на фломастери не потрібно, вони однаково успішно малюють на папері, картоні і іншим відповідним поверхням.

Фломастери для малювання мають такі переваги:

  • немає неприємного «хімічного» запаху;
  • немає токсичних, шкідливих для здоров'я дітей речовин;
  • дозволяють малювати на будь-якій поверхні;
  • водорозчинні, плями можна легко видалити з одягу або побутових предметів;
  • красиві, насичені відтінки;
  • не пересихала, навіть якщо ковпачок не закрите;
  • фарби не вицвітають під сонячними променями.

Використання фломастерів під силу будь-якій дитині, малювання ними не представляє особливих труднощів.

Кому і для чого можна купувати фломастери

Купити фломастери можна для дошкільнят і школярів молодшого шкільного віку. Для кожного віку дітей товщина стержня може бути різною. Для школярів товщина стержня менше 3 мм, що дозволяє малювати ними тонкі лінії. Корпус фломастерів виготовлений з міцного поліпропілену, що не ламається в процесі використання і гіпоалергенного.

Купити набір фломастерів для дітей різного віку можна в магазині «Чудо-Острів», якщо замовити їх на сайті в онлайн-формі або замовити по телефону. Фломастери для школи допоможуть дитині розвинути в собі здібності до малювання, які потім стануть в нагоді йому, дозволять розвинути і висловити наявні творчі здібності.