Фарби

3 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: HW19-062 Гуаш KITE Hot Wheels 6 кол. (HW19-062)
    59 грн

3 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити акварельні фарби за низькою ціною - магазин іграшок «Чудо Остров»

Акварельні фарби - це дуже поширений засіб, що застосовується в багатьох заняттях: від уроків малювання в школі до курсів живопису та написання неймовірних краєвидів. По суті своїй акварель - це водяна фарба. Акварель володіє такими якостями як прозорість, а також м'якість самого барвистого шару, що важливо для однойменної техніки живопису.

Існує кілька видів акварельних фарб, які відрізняються один від одного консистенцією і кількістю води, необхідною для її розведення, а також тарою, в якій продається сама акварельний фарба: металеві тюбики, чаші, скляні баночки, флакони і багато іншого.

У магазинах нашої мережі ви можете купити акварельний фарбу таких торгових марок, як Carioca, KITE, Луч та інші. Ми допоможемо підібрати для Вашої дитини відповідний набір акварельних фарб, який дозволить дитині займатися улюбленою справою - малюванням. До того ж, в нашому асортименті є акварельні фарби, який підійдуть як початківцям художникам, так і досвідченим майстрам своєї справи.

В інтернет-магазині «Чудо Остров» Ви зможете з легкістю замовити всі необхідні фарби для дітей: акварельні, масляні, медові, гуаш, пальчикові і інше. Ми пропонуємо безліч товарів для творчості, в тому числі фарби, пензлі, альбоми для малювання, олівці, фломастери, крейда, ручки і т.д.

Популярні акварельні фарби для дітей

Другим за популярністю видом художніх фарб, після акварельних, є гуаш. Гуаш фарби - це одна з різновидів водорозчинних фарб. Її основою є, звичайно ж, клей. У гуаші досить своєрідна, не схожа на інші матова структура, досить щільна. Цим вона зобов'язана білил, що входять в її склад.

Багато хто помилково вважає, що будь-яка акрилова фарба - це гуаш. Але між ними є вагомі відмінності. Так, наприклад, гуаш більш в'язкі, ніж акрилова фарба. Акрил простіше нанести на полотно, ніж гуаш. Після того, як фарба на полотні висохне, акрил темніє, а гуаш набуває характерного білястий відтінок (тобто за фактом світлішає).

У гуаші досить багато достоїнств. Наприклад, вона легко наноситься на полотно, швидко сохне, легко змивається з кистей і палітри. А крім цього, різні кольори гуаші легко змішуються один з одним, що, безсумнівно, привертає художників.

Замовити акварельні фарби за доступною ціною

На сайті «Чудо Острова» можна купити гуаш, додавши будь-який вподобаний товар собі в корзину. Оформлення замовлення займе трохи часу - достатньо кількох хвилин, так як інтерфейс сайту дуже простий, що дозволить Вам інтуїтивно заповнити своє замовлення. Якщо при оформленні замовлення у Вас виникнуть питання - Ви завжди можете звернутися до наших менеджерів по телефону або в чат підтримки.