Дитячі каси і набори для супермаркету

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячі каси іграшки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Однією із затребуваних серед дітей різних вікових груп є іграшкова каса. Вона рекомендована як хлопчикам, так і дівчаткам. Діти зазвичай годинами грають касою. Сучасна каса іграшкова оснащена самими різними атрибутами - касовий апарат, чекова стрічка, що зчитує пристрій, гроші. Все це розвиває у малят навички рахунку, що дуже стати в нагоді перед школою. Крім того купити дитячу касу можна з різними супутніми аксесуарами - візками, вагами, продуктами, що переміщається стрічкою. Також такі ігри розвивають дрібну моторику рук завдяки постійному контакту з різними елементами, наприклад, з «грошима».

Варіанти комплектацій дитячих кас

Купити касу дитячу можна з набором продуктів і без. Варіанти з продуктами - це хоч і компактний, але повноцінний магазин. Оптимальний подарунок для малюка, у якого немає іграшкового магазину. Дитяча каса без продуктів і цінників доповнить комплекти з іграшковими візками, супермаркетом, вагами та ін.

Дитячий касовий апарат - це не звичайна іграшка. Це корисне пристосування для навчання рахунку і поводження з коштами. Батькам треба тільки допомогти дитині в грі:

  • показати, як сканувати товар;
  • пояснити, як з вартості кожного товару складається загальна ціна;
  • навчити оплачувати товар під розрахунок, давати і звіряти здачу;
  • розповісти про купюрах різного достоїнства і монетах.

Вчитися робити покупки, рахувати гроші і контролювати витрати треба на практиці. І дитячий касовий апарат з чеками в цьому плані - чудова практика!

Особливості наборів кас для дітей

Каса дитяча підходить не тільки для рольових ігор в магазині, але і для гри в професії, салону краси, майстерень тощо. Моделей сила-силенна, тому вибір не складе труднощів.

Батьки можуть не тільки купити касовий апарат дитячий, а також ваги, полички для продукції і кошик для покупок, різні продукти, і, звичайно ж, гроші і монетки. Також можна дитячу касу придбати з кредитними картками. Так можна купити цілий іграшковий магазин або ж просто купити дитячий касовий апарат. При виборі краще віддавати перевагу продукції відомих брендів, які дають гарантію на свою лінійку.