Книги для дітей

912 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

912 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Дитячі книги купити за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Дитячі книги - невід'ємний джерело всебічного розвитку дитини. Читання в ранньому віці дає уявлення про навколишній світ, знайомить дитину з новими поняттями, формуючи його внутрішній світ. В процесі активного слухання у маленьких дітей швидше відбувається розвиток пам'яті й мови.

Користь книг для дітей в розвитку

Книги для дітей в дитинстві допоможуть розвинути дрібну моторику завдяки текстурованим сторінками і сторінками із завданнями. Для цих цілей підійдуть розвиваючі книги для дітей. Вони, як правило, спрямовані на вивчення кольорів, форм, тварин і розвиток тактильного сприйняття.

У ранньому і дошкільному віці дитина особливо швидко вбирає інформацію з навколишнього світу. Цікаві книги для дітей є відмінним помічником батькам, які хочуть долучити своє чадо до читання з ранніх років. А для допитливих діточок величезна ілюстрована енциклопедія стане кращим другом, який зможе відповісти на всі питання.

Як підібрати книгу дитині?

Книги для дітей 1 до 3-х років. У цьому віці можна сміливо прищеплювати любов до читання, і не проблема, якщо малюк ще не знає букв. На ринку для цієї категорії читачів представлені найрізноманітніші варіанти книг, які буде цікаво вивчати знову і знову. Звукові сторінки, об'ємні і м'які картинки, книги-пазли та яскраві кольори можуть захопити непосиду і подарувати йому захоплені годинник за дитячою літературою.

Книги для дітей від 3-х до 6 років. У дошкільному віці сили сконцентровані на підготовці до першого класу. Потрібно не тільки навчитися читати, рахувати і писати, а також психологічно налаштуватися на навчання в школі. Процес навчання повинен подобатись дитині, і тоді питання про успішність в школі не буде виникати..Для цих цілей підійдуть інтерактивні книги, в них можна писати, малювати, грати і просто веселитися.

Книги для дітей 8 років. У віці 8 років відбувається низка великих відкриттів. Дитина вже вміє швидко читати, а значить потрібно активно підібрати літературу, яка зробить процес читання не тільки поверхневим, але і осмисленим. Пошук варто почати з тим, які вже були раніше цікаві і поступово розширювати коло новими. Дитина в цьому віці стає більш самостійним і намагається знайти себе, в чому йому можуть допомогти книги. На даному етапі читання особливо корисно для розвитку мови, інтелекту і уяви. А поміж тим можна окремо виділити книги про наукові експерименти, архітектуру, зоологію, чудеса і загадки світу.