Візочки

89 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: ME 1091-B Gray Коляска дитяча EL CAMINO PERSONA 2 в 1 (ME 1091-B)
    8 500 грн
  2. Артикул: ME 1024L Cloud Blue Коляска прогулянкова EL CAMINO X4 (ME 1024L Cloud Blue)
    4 260 грн

89 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Як купити коляску для дитини якісну і недорогу

Кожен з батьків замислюється над питанням: яку купити коляску для дитини. Головним критерієм при виборі даної покупки є потреби дитини та умови експлуатації, адже різні моделі колясок призначені для відповідного віку, мають свої відмінності за функціональністю і конструкцією.
Класичним варіантом вважається коляска-люлька, щоб дитина спочатку освоїлася, коляска не заважала, а, навпаки, забезпечувала комфортне перебування малечі в ній. Потім, для прогулянок на свіжому повітрі необхідно приглянутися до прогулянкових колясок. Прогулянкові коляски забезпечують чудові піші прогулянки з дитиною.
Для економії грошей та відсутності клопотів при виборі коляски на початковому етапі розвитку дитини слід розглянути такий варіант, як універсальна коляска 2 в 1.  Адже коляска-люлька буде підтримувати спинку малечі, а в подальшому батьки зможуть прикріпити прогулянковий блок та перетворити коляску-люлюку в прогулянкову коляску. Універсальний варіант коляски 2 в 1 має безліч плюсів:
По-перше, це бюджетний варіант для родини;
По-друге, функціональність даної коляски покриває усі потреби;
По-третє, експлуаційний період коляски становить від народження до трьох років.
Як варіант, можна купити коляску 3 в 1. Оптимальна модель складається з:

1. Коляски-люльки

2. Прогулянкового блоку

3. Автокрісла для дитини.

Коляска-тростина

Дитяча коляска тростина – це ще один оптимальний варіант прогулянкової коляски. Купити коляску тростину ви можете на сайті Інтернет-магазину Чудо Острів або в в магазинах оффлайн. Коляска тростина має легку вагу, складається без труднощів, комфортна для дитини та зручна у використанні для дорослих.
Отже, щоб купити дитячу коляску слід звернути увагу на її безпечність, комфорт, практичність у використанні, функціональні можливості. Безпечність полягає в спеціальних фіксаторах для коліс, чудовій гальмівній системі, бортиках, утримуючих ременях, капюшоні для захисту. Комфорт в свою чергу залежить від можливості регулювання спинки коляски, ручки, підніжки, можливості переводити коляску в різні необхідні режими.