Конструктори SLUBAN

400 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: M38-B0756 Конструктор SLUBAN "Model Bricks" Танк T90MS (M38-B0756)
    1 377 грн
  2. Артикул: M38-B0781D Конструктор SLUBAN "Town" Автовишка (M38-B0781D)
    176 грн
  3. Артикул: M38-B0795B Конструктор SLUBAN "Builder" Папуга (M38-B0795B)
    30 грн

400 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити конструктори Sluban (Слубан) за низькою ціною - інтернет-магазин Чудо Острів

Конструктори Sluban - це альтернативний бренд конструкторів, який сумісний з іншими аналогічними марками конструкторських наборів, наприклад, такими як LEGO і Qman.

Заснований в 2004 році, бренд Sluban швидко набрав широку популярність і завоював довіру батьків. З 2007 року Sluban є імпортером і дистриб'ютором конструкторських наборів Sluban по всій Європі.

Щороку бренд Sluban можна зустріти на Ярмарку іграшок в Нюрнберзі, де проходить презентація останніх конструкторських наборів. Щорічно велика колекція поповнюється новинками.

Асортимент конструкторів Sluban

У Sluban широкий асортимент конструкторів найрізноманітніших тем і видів, що підходить для дітей у віці від 6 до 12 років. В інтернет-магазині Чудо Острів можна купити конструктор Sluban більш ніж з 25 серій. Популярними серед яких є: Космос, Місто, Рожева мрія, Поліція, армія. Кожен набір конструктора має крім різнокольорових пластикових блоків високої якості, ще й тематичні фігурки чоловічків.

У розділі конструктори Слубан каталог можна підібрати серії для хлопчиків і дівчаток. Більшість з наборів представлені цікавими сюжетними історіями, розрахованими на тривалу гру. Величезний вибір моделей транспорту і техніки для хлопчиків, які можна збирати в колекцію.

А дівчаток чекають серії, в яких можна втілити заповітну мрію: побудувати милий будиночок в рожевому кольорі, доглядати за тваринами, відправитися в подорож на повітряній кулі - і все це разом з цікавими героями.

Переваги іграшкових конструкторів Sluban

Для самих маленьких будівельників виробник Слубан розробляє набори з більшими блоками і меншою кількістю деталей. Таким чином, можна вибирати різну складність і поповнювати власну колекцію новими сюжетами. Для любителів проводити довгий час за будівництвом бренд Sluban випустив серію Sluban Table, яка представлена ​​розвиваючими столиками-конструкторами. Столик Слубан - зручне ігрове місце, де малюк зможе комфортно проводити час як за грою, так і навчанням.

Дитина, що грає з конструктором, розвиває моторику і стимулює уяву. Конструктори Слубан роблять гру з будівельним кубиком доступною для всіх.

Конструкторські набори Sluban відповідають сертифікатам якості і відповідають строгим нормам безпеки.

На сайті Чудо Острів можна купити конструктор Слубан самих різних тематик і за доступною ціною. Це те, що робить Sluban унікальним.

Купуй SLUBAN в Чудо Острів!

Купити конструктор Слюбан мріє кожна дитина, адже цікаві сюжети конструкторів захоплюють, а прості інструкції допомагають зібрати конструктор без проблем. Конструктори SLUBAN купити може кожен дорослий, адже ціна та якість даного виробника дуже приємні.

Торгівельна марка «Sluban» започаткувала своє виробництво
в 2004 році.

Слоган: «Більше, ніж іграшки».

Іграшки для дітей виробляються за дотриманням багатьох суворих норм безпеки. Sluban виготовлений з високоякісних матеріалів, а вся продукція сертифікована.

Контроль виробництва: ISO 9001:2008, ICTI, BSCI.

Тести та сертифікація: EN71, Free Phthalate (7P), ASTM, REACH, HR4040, PAHS, CCC…

Дистрибуція продукції представлена у багатьох країнах світу, включаючи Україну.