Конструктори SLUBAN

561 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: M38-B0762 Конструктор SLUBAN "Racing Team" Болід Формули-1 (M38-B0762)
  Спеціальна ціна 319 грн Звичайна ціна 399 грн
 2. Артикул: M38-B0702 Конструктор SLUBAN "Model Bricks" Військовий корабель (M38-B0702)
  Спеціальна ціна 949 грн Звичайна ціна 1 179 грн
 3. Артикул: M38-B0773 Конструктор SLUBAN "Police" Поліцейська вантажівка (M38-B0773)
  Спеціальна ціна 1 255 грн Звичайна ціна 1 569 грн
 4. Артикул: M38-B0913K Конструктор SLUBAN Atomic Storm Космічний монстр (M38-B0913K)
  Спеціальна ціна 49 грн Звичайна ціна 75 грн
 5. Артикул: M38-B0906 Конструктор SLUBAN Village Салон краси (M38-B0906)
  Спеціальна ціна 609 грн Звичайна ціна 759 грн
 6. Артикул: M38-B0922 Конструктор SLUBAN Space Зореліт (M38-B0922)
  275 грн
 7. Артикул: M38-B0916H Конструктор SLUBAN "Power Bricks" Поліцейська машина (M38-B0916H)
  Спеціальна ціна 99 грн Звичайна ціна 135 грн
 8. Артикул: M38-B0858 Конструктор SLUBAN "Army" Cамохідка Штуг (M38-B0858)
  Спеціальна ціна 759 грн Звичайна ціна 949 грн
 9. Артикул: M38-B0869 Конструктор SLUBAN Village Парк (M38-B0869)
  Спеціальна ціна 165 грн Звичайна ціна 209 грн

561 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Конструктор Sluban (Слюбан) за доступною ціною — інтернет-магазин Чудо Острів

Конструктор Sluban — це доступний конструктор для дітей, який сумісний з іншими аналогічними брендами конструкторських наборів, такими як LEGO та Qman. Саме тому його так люблять у всьому світі, адже за невеликі гроші можна розширювати свій міні всесвіт іграшкових блоків до колосальних розмірів.

Бренд Sluban вийшов на ринок у 2004 році і швидко завоював популярність серед дітей та їхніх батьків. А з 2007 року Sluban є імпортером та дистриб’ютором конструкторських наборів Лего Слубан на території Європі.

Цікавий факт! Щороку бренд Sluban презентує свої конструкторські набори на Ярмарку іграшок у Нюрнберзі. Так лінійка конструкторів для дітей постійно поповнюється новинками, які потім можна купити в Чудо Острові.

Асортимент конструкторів Sluban

У Слюбан є конструктори на різні тематики та на будь-який вік. До речі, купити Лего Слубан можна для дітей віком від 6 до 12 років. В інтернет-магазині Чудо Острів конструктор Sluban представлений понад 25-ма серіями. З-поміж них:

Це лише мала частина величезної всесвіту Слубан. Кожен набір конструктора має цікавий сюжет і призначений на тривалу гру. Окрім пластикових блоків високої якості, у комплекті йдуть ще й тематичні фігурки чоловічків, з якими цікаво грати.

У розділі конструктори Слубан каталог можна підібрати серії для хлопчиків і дівчаток. Конструктор танк, конструктор машина, конструктор корабель, конструктор літак або конструктор роботи — відмінно впишуться в колекцію будь-якого хлопчика, який захоплюється транспортом і технологіями.

А дівчатам швидше сподобаються серії, у яких можна втілити заповітну мрію: побудувати милий будинок у рожевому кольорі, доглядати за тваринами, відправитися в подорож на повітряній кулі — забезпечити найкращі емоції допоможе конструктор замок, конструктор ферма, конструктор зоопарк або конструктор тварини.

Переваги іграшкових конструкторів Sluban

Усі знають, як діти люблять грати з конструктором, адже це цікаво, весело й захоплююче. По-перше, дитина тренує вміння концентруватися на одній справі. По-друге, вчиться бути акуратною, уважною, посидючою. По-третє, у дитини покращується дрібна моторика, розвивається логічне та просторове мислення, посилюється здатність запам’ятовувати.

Весь конструктор Sluban створюється в Китаї, заводи мають суперсучасне обладнання та можуть виробляти висококласну продукцію. Тому з конвеєра вас чекають іграшки з міцного пластику. Вони яскраві, красиві, легкі і водночас надійно кріпляться один до одної і, коли виникає необхідність, дитина без зусиль може розібрати результат своєї праці.

Контроль виробництва: ISO 9001: 2008, ICTI, BSCI.

Тести та сертифікація: EN71, Free Phthalate (7P), ASTM, REACH, HR4040, PAHS, CCC.

У кожний комплект Лего Слубан входять не тільки будівельні блоки, а й фігурки, а також різні аксесуари. Наприклад, з деталей наборів Sluban авіація або Sluban вокзал дитина зможе побудувати маленький ігровий світ, де проходитимуть різноманітні події.

Обов’язково в кожному наборі Sluban є покрокові інструкції з ілюстраціями, тому зібрати своє місто мрії буде не важко.

На сайті Чудо Острів купити конструктор Слубан можна з різних серій за доступною ціною. Це те, що робить Sluban унікальним.

Як вибрати конструктор Sluban для дитини?

Асортимент продукції Sluban досить широкий, і виникає питання, як вибрати конструктор Sluban для дітей?

Важливо визначитися зі статтю дитини та її віком і встановити відповідні параметри у фільтрі на сайті Чудо Острів. Що стосується серій, то їх дуже багато. Наприклад, для дівчаток — це Sluban рожева мрія, конструктор ферма, а для хлопчиків — конструктор поліцейський відділок, Sluban Fire, конструктор військова техніка й таке інше. Вибір серії залежить від уподобань дитини. Набір Sluban можна купити як онлайн, так і у фізичних магазинах мережі Чудо Острів.

Слід зазначити, що для найменших будівельників виробник Sluban розробляє набори з більшими блоками та меншою кількістю деталей. Отже, можна підібрати набори різної складності й поповнювати власну колекцію новими сюжетами.

А для любителів проводити багато часу, збираючи конструктор, бренд Sluban запустив серію Sluban Table (столик для лего), яка дає змогу придбати столик конструктор мрії. Столик із конструктором Sluban — це зручне місце для ігор, де малюк може не тільки розважатися, але і вчитися.

Конструктори Sluban — купити в Чудо Острів

Купити конструктор Sluban для дитини — це означає дати їй простір для творчості та фантазії. Конструктори Слюбан — це недорогі конструктори, які придутся по кишені кожному батьку. Високе якість іграшок дала змогу їм завоювати всесвітню славу.

Ось, на що варто звернути увагу:

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку