LEGO машинки (ЛЕГО машинки)

98 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 10930 Конструктор LEGO Duplo Бульдозер (10930)
    371 грн

98 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Лего Машини за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Всі хлопчики люблять грати в машинки, тому вони зраділи, якщо їм зробити подарунок - конструктор Лего машини. Перевагою конструкторів лего машинок є те, що дитина може не тільки збирати готові машинки з деталей, але і проектувати транспорт, що сприятиме гармонійному розвитку дітей.

Види конструкторів машинки лего

З деталей конструктора можна збирати такі машини з лего:

  • вантажівки;
  • машина поліції;
  • пожежна машина;
  • трактор;
  • фури;
  • автобуси;
  • мотоцикли.

Машинки лего виготовлені в різному масштабі і мають різну функціональність. Всі моделі мають різну кількість деталей, для маленьких дітей призначені конструктори, що збираються з невеликого числа елементів, збираються вони легко і не вимагають багато часу.

Популярністю у дітей користуються серії Сіті і Технік Lego машини. Моделі серій надають можливості для розкриття творчих здібностей дітей різного віку. Машинка лего навчає дитину навичкам конструювання, складання деталей в одне ціле, внутрішнього устрою транспортних засобів. Конструктори добре деталізовані, зібрані фігурки мають велику схожість з оригінальними моделями машин, залишаються функціональними. У деяких моделях є мотори, автоматичне підняття кузова, опускання і підняття ковша і ін. Модель Лего поліцейська машина і інші має управління рукоятками і шестернями, вони дозволяють машинкам рухатися без наявності елементів живлення.

Для чого купують лего машинки

Купити лего машину можна, щоб зібрати якусь одну модель або зібрати цілий автопарк. Створити цікавий сюжет дозволяють конструктори, де крім транспорту, є фігурки людей. З ними лего пожежна машина і іншу спеціальну техніку будуть виглядати більш реалістично і функціонально.

На моделях гоночних машин можна влаштовувати гонки з друзями, з іншими машинками грати поодинці. Розігрувати сюжети з міського життя: виклик швидкої допомоги, поліції, пожежної бригади і ін. Зібрані моделі довговічні, не розвалюються від посиленої експлуатації, будуть з дитиною в дитячі та підліткові роки.

Лего машини купити в «Чудо-Острові» можна, якщо замовити іграшки по телефону, або в онлайн-формі на сайті. Доставка проводиться в усі міста країни.