ЛЕГО Мотоцикли

20 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 42132 Конструктор LEGO Technic Мотоцикл (42132)
    297 грн
  2. Артикул: 42130 Конструктор LEGO Technic BMW M 1000 RR (42130)
    9 999 грн

20 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Лего мотоцикли за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Лего мотоцикли - набір деталей, з яких можна спорудити моделі справжніх мотоциклів, тільки в зменшеному вигляді, моделі мотоциклів супергероїв, поліцейський і пожежний транспорт. Можна також зібрати футуристичний мотоцикл з лего.

Характеристики мотоциклів лего

Дітям, які захоплюються конструюванням і швидкими транспортними засобами, можна купити лего технік мотоцикл. Набори деталей для конструювання дозволяють збирати іграшки за заданою схемою, а також придумувати свої власні конструкції, що відрізняються від оригінальних, адже багато деталей від наборів lego мотоцикл можна комбінувати з деталями від інших конструкторів. Любителі транспортної техніки оцінять це властивість конструкторів по достоїнству.

За складністю побудови та кількості деталей набори lego technic мотоцикл відрізняються один від одного. Для хлопчиків від 5 років можна придбати моделі з невеликим числом частин і простий складанням. Чим старша дитина, тим складніші конструктори можна купувати. При виборі лего потрібно звертати увагу на маркування віку на упаковці. Якщо дитина ще не вміє збирати моделі з конструкторів, можна також купити йому одну з простих моделей лего технік мотоцикл.

Користь лего мотоциклів для дітей

Якщо, купити лего мотоцикл для хлопчиків з захопленнями технікою, вони зможуть проявити свої творчі здібності, уяву, наполегливість при складанні різних деталей в одне ціле. Збирання конструктора займає навіть самого непосидючого дитини, не дає йому відволікатися на витівки, доставляє йому позитивні емоції.

У наборі мотоцикл лего є інструкція по збірці, дитина може збирати іграшку відповідно до неї. Якщо стандартна іграшка набридла, він може розібрати якісь деталі і зібрати абсолютно нову модель, яку придумає сам дитина. Саме такі лего байки нерідко стають улюбленими іграшками дітей.

Готовий лего ніндзяго мотоцикл виходить яскравим, так як деталі пофарбовані в різні кольори. Красива іграшка порадує дитини не менше, ніж процес її складання.

Лего мотоцикл купити можна на сайті, якщо замовити іграшку в онлайн-формі, також можна зателефонувати оператору по телефону. Доставляються конструктори по всім областям України зі складу.