LEGO Мультфільми (ЛЕГО Мультфільми)

18 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

18 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити LEGO мультики за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Лего мультики - це конструктори, в яких героями є персонажі відомих мультфільмів. Мультфільми, від яких діти в захваті, виходять щороку, тому колекція мультиків лего збільшується. Чим популярніша мультфільм, тим імовірніше і швидше вийде його іграшкова версія.

Асортимент мультфільмів лего

Тематика лего мультика вибирається виходячи з віку і рівня переваг дитини. Для маленьких дітей виробники випускають нескладні набори, кількість деталей в яких не перевищує сотні. Їх легко збирати, в результаті дитина може отримати героя улюбленого мультфільму.

Лего мультфільми, які можна придбати в «Чудо-Острові», представляють таких всім відомих героїв:

  • Міккі Мауса;
  • Супер Маріо;
  • Принцеси Дісней.

Мультик лего визначає, дитині якої статі слід дарувати конструктор - хлопчику чи дівчинці. Дівчатка виберуть традиційно «жіночі» персонажі, хлопчики - супергероїв.

Чим корисні лего мультики

Лего сіті мультик конструктор нічим не відрізняється від інших конструкторів, їх купують з метою привчити дитину до конструювання, вмінню бачити майбутню фігурку в просторовому поданні, розвинути у дітей здатність фантазувати, доводити почату справу до кінця, посидючість, цілеспрямованість. Доведено, що збір конструкторів відмінно розвиває координацію рухів і моторику рук. Вона пов'язана з розвитком мови, дитина, збираючи фігурки, буде отримувати знання про нові предмети, їх формі і кольорі, матеріалі і його характеристиках.

Конструювання розвиває логіку і здатність логічно думати, знаходити різні шляхи вирішення завдань.

Дитина вчиться бути наполегливим, розбирати і збирати заново, якщо щось не вийшло. Для збірки необхідний і творчий підхід, вміння робити придумане реальним, прораховувати комбінації ходів. Дитині знадобляться математичні навички, розуміння пропорцій, здатність враховувати розмір і баланс, знання про будову техніки.

Конструктор буде корисний надмірно активним дітям, привчить їх до самодисципліни, концентрації, нетовариські, якщо вони збирають фігурки з кимось ще - навчитися комунікації, вмінню співпрацювати, обговорювати спільну роботу.

Замовити мультфільми лего батьки можуть на сайті, купити подарунок дитині можна, якщо подзвонити по телефону або замовити його онлайн.