LEGO Транспорт (ЛЕГО Транспорт)

140 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 42126 Конструктор LEGO Technic Ford® F-150 Raptor (42126)
  5 187 грн

140 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити LEGO транспорт за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Молодший шкільний вік - час, коли дітям подобаються всілякі конструктори. Дитина вже досить розвинений, щоб збирати складні фігурки. У такому віці можна запропонувати дитині дитячі конструктори від відомої компанії Лего. Набори для конструювання Лего Сіті Транспорт представлені серією конструкторів, з яких малюк може зібрати машинки та інший транспорт.

Які конструктори можна купити дитині

Лего транспорт призначений для дітей від 8 років. З деталей можна зібрати:

 • вантажівка;
 • підводний човен;
 • мотоцикл;
 • аеропорт;
 • пожежне депо;
 • поліцейські машини;
 • пожежні машини;
 • бульдозер;
 • планетоход.

Транспорт з лего збирається з десятків точних деталей, які потрібно скласти в правильній послідовності. У каталозі «Чудо-Острова» є як класичні моделі, так і новинки.

Lego транспорт конструктори за складністю розподілені по декількох категоріях залежно від віку. Самі нескладні можна пропонувати малюкам 2-4 років. У них трохи деталей і зібрати їх нескладно. Найпродуманіші, з масою деталей конструктори сподобаються і зацікавлять дитини старше 12 років. Всі деталі розроблені таким чином, що з'єднуються легко і міцно, але вимагають застосування логічного мислення, почуття простору, хорошої пам'яті.

Для чого купують конструктори Лего

Вибирати моделі потрібно в залежності від віку та інтересів дитини, її здібностей. Не варто вибирати дуже складний конструктор, якщо дитині буде складно з ним розібратися. Конструктор не тільки захопить дитину, але і може навчати, особливо маленьких дітей. З ними дитина зможе розвинути технічні навички.

Багато деталей з різних наборів можуть поєднуватися між собою, тому можна збирати різні моделі транспорту і в підсумку отримати цілу колекцію машин і спеціальної техніки.

Деталі наборів виготовлені з безпечного пластика, використовуються різноманітні кольори для фарбування. Після складання транспорт можна використовувати як колекційні моделі або грати з ними, як і іграшками. Моделі довговічні, чи не розвалюються навіть при інтенсивному використанні.

Замовити конструктори від Лего можна на сайті магазину. Для цього потрібно зателефонувати або оформити заявку в онлайн-формі. Якщо виникли труднощі з вибором, можна проконсультуватися у оператора.