ЛЕГО Будинки

79 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
  1. Артикул: 10926 Конструктор LEGO Duplo Спальня (10926)
    389 грн

79 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити ЛЕГО будинок за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Набори лего будинку - прекрасний презент від виробника цінителям марки ЛЕГО. Комплекти ігор включають замки, світові пам'ятки, заміські будиночки, висотні будівлі і багато іншого. Покупці зможуть не тільки придбати лего будинку, а також набори, що відрізняються складності, серіям, кількості елементів. Будинок з лего дозволяють незабутнього провести час як дорослим, так і дітям. Іграшкові будинки оснащуються кухнями, кімнатами для відпочинку, меблями та іншими необхідними аксесуарами. Іграшки призначені для дітей різного віку та уподобань. Особливо такі набори подобаються активним діткам, які захоплюються конструюванням.

Перевага Лего

Лего будинок відрізняється тим, що всі елементи конструкторів колись випущених поєднуються один з одним. Це говорить про хорошу якість іграшок і відповідальне ставлення фірми. Продукція бренду регулярно оновлюється, компанія контактує з іншими провідними брендами, розширюючи свою лінійку. Перевагою є те, що організовані зв'язку з покупцями. Розробники Лего враховують пропозиції покупців і намагаються задовольнити їхні запити.

У лінійці марки представлені комплекти для хлопчиків, дівчаток, а також є універсальні набори, які збирають навіть дорослі. Вартість наборів різна, що дозволяє кожному покупцеві вибрати відповідне рішення.

Класифікація Lego будинків і будівель

Всі набори лего представлені такими категоріями:

  • Таємничі замки, палаци з серіалів, мультиків. Наприклад, популярні замки - Белль, Візлі.
  • Будинки. Діти можуть зібрати «Будиночку на пагорбі», «Сімейний будиночок», «Ранчо Саншайн».
  • Будинки сучасної інфраструктури. Сюди входять будівлі фінансових установ, магазини, кафе, салони краси і багато іншого.
  • Міські заклади представлені поліцейськими і пожежними службами, в'язницею, доступні портові споруди і маяки.
  • Пам'ятки, пам'ятники архітектури.

Це далеко не все, що пропонує виробник. В даний час конструктори розробляють лего дупло будинок і інші набори в цехах Данії, Угорщини, Чехії, Швейцарії, Китаї, Австрії. Весь товар LEGO, що реалізується в РФ, має сертифікати. Продумані кольору конструкторів LEGO сприяють естетичному вихованню дітей: вони бачать і розуміють, як має бути - Ярков, акуратно, ефектно.