ЛЕГО Тварини

77 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 41412 Конструктор LEGO Friends Літня ігрова скринька Олівії (41412)
    Спеціальна ціна 279 грн Звичайна ціна 374 грн
  2. Артикул: 10953 Конструктор LEGO Duplo Єдиноріг (10953)
    337 грн

77 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Лего тварини за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Лего з тваринами можна подарувати будь-якій дитині, адже майже всі діти обожнюють тварин. У серію лего тварини входять набори, з яких можна зібрати сучасних і доісторичних тварин - динозаврів.

Які набори Лего тварини можна купити

Лего дупло тварини можуть стати прикладом для вивчення фауни Землі. У каталозі магазина можна знайти набори для складання драконів, ферм для тварин, будиночків для домашніх вихованців, рятувальних центрів і ігрових майданчиків. Тварини з лего відносяться до всіх природних зонах, збираючи іграшку, дитина вчиться розрізняти різні види тварин і запам'ятовує їх назва. У багатьох комплектах знаходяться фігурки як дорослих особин, так і їх дитинчат.

Деталі лего для маленьких хоч і прості, але виконані досить детально, щоб тварини з лего схеми виходили цілком реалістичними. Пластик, з якого вони виготовлені, розфарбований у кольори, які нагадують забарвлення справжніх тварин. А якщо це фантастичні тварини, то вони також розфарбовані в залучають дітей кольору.

Користь конструкторів Лего тварини

lego duplo тварини можна купувати маленьким дітям, починаючи від 2 років. У наборах немає особливо складних деталей, з якими малюки не зможуть впоратися з огляду на вік. Кількість деталей теж не велике, тому збірка конструктора не повинна втомити дитини. Навпаки, навіть найактивніші діти з задоволенням возяться з деталями і іграшками, які з них виходять. Деталі наборів лего звірі виготовлені з універсальними кріпленнями, тому можуть компонуватись з деталями з інших дитячих наборів.

Збирання фігурок з лего дупло ферма розвиває у дитини пізнавальний інтерес, сприяє розвитку і зміцненню координації рухів. У дитини розвивається логічне мислення, просторове сприйняття, занадто активні діти вчаться терпінню, наполегливості.

З готовими фігурками з ферми лего дупло дитина може грати, представляючи, що це живі істоти, вчиться правильному поводженню з ними. Збирати і грати з іграшками діти можуть як самостійно, так і разом з дорослими або з друзями того ж віку.

Купити лего по збірці фігурок тварин можна на сайті «Чудо-Острова». Замовте набір за віком малюка в онлайн-формі. Кому зручніше замовляти по телефону, є номери, за якими можна зателефонувати в робочий час.