Конструктори для дівчаток

562 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

562 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити конструктори для дівчаток за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Конструктор лего для дівчаток з моменту свого відкриття зберігає популярність протягом десятків років. Мабуть, немає дитини, який би не був зацікавлений в тому, щоб зібрати безліч різних деталей в одне ціле і отримати цікаву іграшку або колекційну модель. Купити конструктор для дівчинки в «Чудо-Острові» можна в будь-який час, замовити на сайті в формі за 1 клік або зателефонувати, щоб замовлення оформив оператор.

Характеристики конструкторів для дівчаток

Набори Лего для дівчинки призначені для різного віку. Лего дупло для дівчинки купують найменшим дітям, від 2-3 років. Деталей в них небагато, вони великого розміру, збірка нескладна, відповідає можливостям дітей. Всі елементи виконані з пластика, безпечного для здоров'я, у деталей закруглені кути, немає сильно виступаючих частин, про які дитина може поранитися.

Поєднуються елементи легко, тримаються міцно, конструкція не розпадається. Є 2 види кріплень лего для дівчаток: звичайні і магнітні. Елементи будь-яких наборів можна комбінувати між собою, незалежно від того, коли вони були випущені. Колір деталей лего для дівчаток різноманітний, відтінки яскраві, приємні для погляду дітей. Лего дівчачі містять докладні наочні інструкції, за якими легко уявити, куди і які деталі поміщати, як буде виглядати готовий виріб.

Як вибрати лего для дівчинки

Випускають дівчачі лего на різну тематику, різних рівнів складності. Збірка наборів тренує різні корисні навички у дітей:

  • посидючість, що особливо важливо для гіперактивних дітей;
  • здатність концентруватися;
  • уважність, здатність підключати уяву.

З лего для дівчинки можна зібрати різні споруди, машинки, роботів, фігурки тварин. У фігурок рухаються частини тіла, багато моделей інтерактивні, тобто виходить із додатка, що встановлюється на телефоні. Фігурки з лего дівчаткам оснащені датчиками, модулем для управління, світловими і звуковими ефектами, програмним забезпеченням. Інтерактивні іграшки із задоволенням вибирають діти будь-якого віку.

Купити лего для дівчаток можна, якщо замовити на сайті в формі онлайн. Також можна зателефонувати для замовлення у оператора звичайного або магнітного конструктора для дівчаток.