Конструктори для хлопчиків

1119 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: M38-B0756 Конструктор SLUBAN "Model Bricks" Танк T90MS (M38-B0756)
    1 377 грн
  2. Артикул: M38-B0781D Конструктор SLUBAN "Town" Автовишка (M38-B0781D)
    176 грн

1119 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити конструктори для хлопчиків за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Конструктори для хлопчиків від знаменитої фірми Лего люблять діти різного віку. Лего для хлопчиків займає лідируюче положення серед фірм, які виробляють подібні іграшки. Розвиваючий лего конструктор для хлопчиків випускається в різних наборах, призначених для дітей різного віку.

Переваги лего конструктора для хлопчика

Дитячі конструктори для хлопчиків користуються популярністю через складність, продуманості, деталізованості і барвистості. Деталі виготовлені за традиційною технологією, сумісні з деталями з інших наборів. Можна використовувати деякі як додаткові або замінювати ними втрачені. Сумісність дозволяє придумувати нові моделі, які можна зібрати, грунтуючись на власній фантазії, а не тільки дотримуватися інструкції. Кріплення деталей конструктора для хлопчиків за формою і розмірами однакові в різних наборах, вони міцно з'єднуються один з одним. Зібрані фігурки не розсипаються, з ними можна грати, а не тільки ставити на полицю.

lego для хлопчиків корисно тим, що розвиває багато важливих функцій:

  • поліпшується моторика рук і координацію, що особливо важливо для малюків;
  • розвивається мова, маленька дитина вчиться новим словами, розрізняти предмети за формою, кольором, матеріалом і іншим характеристикам;
  • поліпшується пам'ять і здатність логічно думати, знаходити різні варіанти вирішення завдань;
  • дитина стає більш терплячим, посидючим і уважним, наполегливим.

Конструктор лего для хлопчиків дозволяє дитині проявляти творчий підхід, фантазію, уявляти, як буде виглядати загальна конструкція, куди саме помістити деталі.

Для чого купують конструктори для хлопчиків

Купити конструктор для хлопчика необхідно для того, щоб дитина виявляв математичні здібності, навчився підраховувати деталі. Лего дупло для хлопчиків дає уявлення про будову техніки, її характеристиках і принцип роботи. Лего будинок для хлопчиків дисциплінує дитину, покращує соціальні навички, якщо діти збирають конструктор разом.

Купити лего для хлопчиків потрібно обов'язково, так як це практично необхідна іграшка як для самих маленьких, так і для дітей старшого віку. Замовити іграшки можна на сайті або зателефонувати.