LEGO Classic (Лего Класик)

22 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

22 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити конструктори Класик за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Лего Класик - це простий і захоплюючий конструктор, який в базовій комплектації містить блоки класичної геометричної форми. Через це з них можна складати будь-які фігурки, які підкаже дитині його фантазія. Купити конструктор lego classic можна в магазині «Чудо-Острів».

Характеристики конструктора Лего Класик

Елементи Лего Класік - цеглинки, розфарбовані в яскраві насичені кольори, щоб дитина, збираючи з них фігурки, був захоплений процесом. З універсальних елементів можна складати всілякі фігурки:

 • споруди;
 • поїзди;
 • кораблі;
 • машинки;
 • тварин;
 • дерев;
 • фігурки людей.

Головний принцип конструктора Лего класик в тому, що неправильного способу будівництва немає, можна складати фігурки як завгодно. Крім класичних блоків в наборах є міні-фігурки, з якими також можна експериментувати.

Для дітей якого віку можна купити Лего Класик

Купити Лего класик з невеликою кількістю елементів можна для дітей -6 років. Вони просто складаються, яскраві і привабливіше для дитини. Чим старша дитина, тим складніші набори йому можна купувати. Школярі вже можуть впоратися з конструктором, який включає сотні деталей. Така різноманітність відкриває простір для уяви, допомагає розвивати творчі навички.

Користь від покупки конструктора Лего класик

Лего класик купити дитині потрібно для розвитку його фантазії, кмітливості, бажання створювати, домагатися результату. Класичний конструктор підійде і тим, хто вже має досвід конструювання і тим, хто тільки знайомиться з ним. Захоплююче заняття сподобається дошкільнятам і школярам, ​​може об'єднати друзів, якщо вони будуть збирати конструктор разом.

Лего класик 10696 та інші набори упаковані в зручні коробки, відра і контейнери, в яких деталі будуть зручно зберігатися. Деталі згруповані за кольорами, в коробках знаходяться також інструкція, що пропонує для збірки кілька варіантів фігурок. При бажанні, можна не обмежуватися цим, створювати свої варіанти фігурок.

У магазині «Чудо-Острів» можна купити конструктори Лего класичного типу. На сторінці з товаром можна знайти опис і характеристики, зображення упаковки і вартість. Замовити товар, який сподобався можна в формі на сайті або зателефонувати.

Компанія Lego почала випускати дитячі набори пластмасової цегли в 1949 році. Сучасні конструктори Лего Classic розвивають багато корисних навичок у дітей. Купити Lego Classic в Україні, зокрема в Києві та Харкові, можна для хлопців різного віку. Цей набір кубиків ідеально підходить усім початківцям будівельникам. Спеціально для дівчаток розроблені декілька ліній, поза сумнівом їм сподобається серія Лего Disney Princess.

Характеристики Лего Classic

У основі іграшок з цим логотипом лежить класичне конструювання. У інструкції можна знайти лише декілька пропозицій щодо моделей, які можна зібрати з деталей. А дитина вже сама будує споруди, придумує ігри. Найбільш адаптованою для малюків є серія Lego Duplo. Особливість полягає в тому, що кубик має розмір у 8 разів більше, ніж звичайний.

Lego Classic варто купити для зайняття конструюванням. Його деталі мають такі властивості, як:

 • безпека;
 • якість;
 • надійність;
 • яскравий дизайн;
 • функціональність.

Склад цих наборів дозволить дитині з користю проводити своє дозвілля. Наприклад, в лінійку Lego Friends увійшли пріоритети дівчаток. Маленькі принцеси можуть одночасно будувати й грати з персонажами.

Для кого розроблена серія?

Якщо ви вирішили купити товар з логотипом Класик, то прийняли правильне рішення. Класичний конструктор не залишить байдужим нікого, зацікавить людей віком від 0 до 101 року! Малюки розвинуть уяву, дрібну моторику, навчаться усидливості й терпінню. Старше покоління зможе поекспериментувати та весело провести час з дітьми.

Обираємо конструктор

Головний критерій вибору — інтерес одержувача подарунка. Якщо дитина знає, який набір їй подобається, то немає сенсу з нею сперечатися. Вікові категорії вказані виробником Класика великим шрифтом на коробці. Головним чинником вибору моделі є міра складності конструктора. Інструкція до набору допоможе кожному легко освоїти запропонований проект. Маленькій дитині потрібний простий конструктор з досить великими кубиками. А якщо ви купите дітям старше складніший набір, то це буде абсолютно правильним рішенням.

Де і як оформити замовлення?

Конструктор Lego можна купити в Україні в одному з 40 дитячих магазинів «Чудо Острів» або ж заповнити заявку на сайті нашого інтернет-магазину. Доставка Новою Поштою здійснюється в Київ, Харків і у будь-який інший населений пункт України. Оплата — безготівковий розрахунок.

Дзвоніть і замовляйте прямо зараз!