Конструкторы LEGO Classic

18 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

18 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Компанія Lego почала випускати дитячі набори пластмасової цегли в 1949 році. Сучасні конструктори Лего Classic розвивають багато корисних навичок у дітей. Купити Lego Classic в Україні, зокрема в Києві та Харкові, можна для хлопців різного віку. Цей набір кубиків ідеально підходить усім початківцям будівельникам. Спеціально для дівчаток розроблені декілька ліній, поза сумнівом їм сподобається серія Лего Disney Princess.

Характеристики Лего Classic

У основі іграшок з цим логотипом лежить класичне конструювання. У інструкції можна знайти лише декілька пропозицій щодо моделей, які можна зібрати з деталей. А дитина вже сама будує споруди, придумує ігри. Найбільш адаптованою для малюків є серія Lego Duplo. Особливість полягає в тому, що кубик має розмір у 8 разів більше, ніж звичайний.

Lego Classic варто купити для зайняття конструюванням. Його деталі мають такі властивості, як:

  • безпека;
  • якість;
  • надійність;
  • яскравий дизайн;
  • функціональність.

Склад цих наборів дозволить дитині з користю проводити своє дозвілля. Наприклад, в лінійку Lego Friends увійшли пріоритети дівчаток. Маленькі принцеси можуть одночасно будувати й грати з персонажами.

Для кого розроблена серія?

Якщо ви вирішили купити товар з логотипом Класик, то прийняли правильне рішення. Класичний конструктор не залишить байдужим нікого, зацікавить людей віком від 0 до 101 року! Малюки розвинуть уяву, дрібну моторику, навчаться усидливості й терпінню. Старше покоління зможе поекспериментувати та весело провести час з дітьми.

Обираємо конструктор

Головний критерій вибору — інтерес одержувача подарунка. Якщо дитина знає, який набір їй подобається, то немає сенсу з нею сперечатися. Вікові категорії вказані виробником Класика великим шрифтом на коробці. Головним чинником вибору моделі є міра складності конструктора. Інструкція до набору допоможе кожному легко освоїти запропонований проект. Маленькій дитині потрібний простий конструктор з досить великими кубиками. А якщо ви купите дітям старше складніший набір, то це буде абсолютно правильним рішенням.

Де і як оформити замовлення?

Конструктор Lego можна купити в Україні в одному з 40 дитячих магазинів «Чудо Острів» або ж заповнити заявку на сайті нашого інтернет-магазину. Доставка Новою Поштою здійснюється в Київ, Харків і у будь-який інший населений пункт України. Оплата — безготівковий розрахунок.

Дзвоніть і замовляйте прямо зараз!