Конструктор Lego Minions (Лего Міньйони)

5 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

5 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Lego Minions іграшки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Лего Міньйони - це конструктор, який дозволяє дитині опинитися в неймовірному світі, де мешкають міньйон. З Lego minions це цілком можливо. Фігурки не тільки збираються, але і можуть трансформуватися в інших персонажів, які володіють своїм характером, особливостями.

Характеристики конструктора Лего міньйон

Фігурки міньйонів і їх будинок збирають із сотень деталей. Але на цьому трансформація не закінчується, адже фігурки можна розкривати, всередині знаходяться зброя, шапки, інструменти та фігурки поменше. Можна збирати одночасно 2 фігурки, після чого перетворити їх в іншого персонажа.

У кожної фігурки міньйон Лего є своє завдання, наприклад, разом з Кевіном дитина може займатися винахідництвом в лабораторії, зі Стюартом - відпочивати, з Бобом - займатися кунг-фу. Зовнішній вигляд фігурок з конструктора лего міньйон відрізняється, так, що вони стають легко впізнаваними. Виробник надає інструкції, за якими можна провести правильну збірку. Вони доступні на планшетах і смартфонах в безкоштовному додатку. У додатку діти можуть розглядати деталі поблизу, наближати і повертати, щоб краще розглянути.

Для чого купувати Лего міньйон

Набір Лего міньйон дозволяє дітям творчо підійти до справи при складанні фігурок і їх трансформації. Купити Лего міньйон можна для дошкільнят та школярів молодших класів обох статей. Адже героями мультфільму захоплюються як хлопчики, так і дівчатка. Збирати їх нескладно, з цим впорається дитина і без допомоги дорослих. Все, що потрібно, це уява і логіка. Фігурки працюють механічно, що не на батарейках, особливо дітей можуть залучити рухомі очі іграшок.

Деталі lego minions, купити які можна в магазині «Чудо-Острів», відповідають класичним стандартам якості і безпеки. Всі компоненти відмінно сумісні, добре поєднуються, легко монтуються і роз'єднуються. Через легкого видозміни з фігурками можна створювати нові сюжети, а не тільки розігрувати ті, що були в мультфільмі.

Міньйон лего купити на сайті магазина можна всього за пару хвилин - заповнити форму, в якій вказати свої дані. Лего міньйон купити також можна, якщо подзвонити по телефону для оформлення замовлення у оператора.