Конструктори Lego Ninjago (Лего Ніндзяго)

73 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 71762 Конструктор LEGO Ninjago Вогненний дракон ЕВО Кая (71762)
    Спеціальна ціна 815 грн Звичайна ціна 1 087 грн

73 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Lego Ninjago для дітей за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Lego Ninjago - лінійка конструкторів для дітей, яка була розроблена на основі відомого мультсеріалу. Конструктори зацікавлять тих, хто любить незвичайну техніку, погоні і пригоди. Серія дає можливість дізнатися про світ ніндзя і роботів, кожен набір виконаний по унікальному сюжету, в них беруть участь різні герої. Купити Лего Ніндзяго в магазині «Чудо-Острів» можна для дітей різного віку, але переважно для дошкільного та молодшого шкільного віку.

Кому підійдуть конструктори Лего Ніндзяго?

Конструктори призначені переважно для хлопчиків, вони включають іграшки у вигляді машин, літальних апаратів і незвичайних істот, які мають зацікавити саме хлопчиків. Складність гри визначається кількістю деталей, яке орієнтоване на вік дитини.

Набори Лего Ніндзяго містять різних персонажів, різні види техніки і озброєння, що безперечно сподобається будь-якій дитині. З деталей конструктора можна зібрати різного типу техніку на свій розсуд, так як деталі добре поєднуються між собою, їх легко комбінувати, придумуючи щось нове.

Всі конструктори оригінальні, граючи з ними, дитина може розвивати моторику, фантазію, мислення. Гра займає дитини, захоплює і не дає йому нудьгувати.

Чим зацікавить серія Лего Ніндзяго?

Конструктор Лего Ніндзяго може зацікавити дитину різними персонажами, грати з наборами може не тільки одна дитина, а й компанія дітей, всім представиться можливість зібрати персонажа по своєму смаку. Конструювання - захоплюючий процес, він здатний відвернути дітей від телевізора і комп'ютера, адже створення іграшки або сюжету своїми руками завжди надзвичайно цікаво. Який би конструктор Lego Ninjago ні взяти, різноманітність героїв і техніки, можливість зібрати їх з безлічі дрібних деталей не залишить байдужим жодну дитину. Це цікаві сучасні інтерактивні іграшки, які методично розвивають фантазію, здатності до творення і навички конструювання.

Набори Лего Ніндзяго в магазині «Чудо-Острів» представлені у великому асортименті. Купити конструктор - значить подарувати дитині можливість зустрічі з улюбленими героями, розвинути в ньому творчі здібності і посидючість. Замовлення можна оформити в онлайн-формі на сайті або зателефонувати для оформлення по телефону.